Korektury - Angličtina

Korektury angličtina

Korektury jsou o maličkostech

I drobné chyby v textu mohou příčinou, která odradí vašeho zákazníka. Naše korektura angličtiny odstraní nedostatky, které jinak rodilí mluvčí snadno objeví. Prosaďte se v anglicky hovořícím světě s kvalitním textem.

Naši korektoři angličtiny jsou výhradně rodilí mluvčí. Při kontrole anglického textu se zaměříme na veškeré nesprávnosti, chyby a překlepy a opravíme je dle pravopisu anglického jazyka.

Cena korektury angličtiny

Základní sazba za profesionální korektury angličtiny je 189 Kč bez DPH (229 Kč) za 1 normovanou stranu. Pošlete nám svou poptávku přes rychlý on-line formulář.

Avšak každý text je unikátní - odlišuje se co do rozsahu, odbornosti, formátu, ale i dle termínu dodání.
Pokud se budeme moci seznámit s vaším textem a vašimi požadavky, může dojít ke snížení sazeb, případně k jejich zvýšení (např. expresní termíny).

Jak korekturu objednáte?

Pošlete nám e-mail s textem ke korektuře
(Word, Excel, PDF atd.) a popište vaše požadavky. Můžete také použít naši online kalkulaci na míru.

Co s korekturami dokážeme?

Korektury anglických textů jsou často spojeny právě s překlady do angličtiny, aby ve výsledku rodilý mluvčí nepoznal, že se jedná o překlad.

Jaký druh korektury angličtiny zvolit?

Jazykové korektury

Jazykové korektury angličtiny jsou v naší společnosti prováděny výhradně rodilým mluvčím anglického jazyka. Úkolem rodilého mluvčího je zkontrolovat text, tak aby byl zcela bez chyb, a to pravopisných i stylistických. Jazyková korektura angličtiny zahrnuje i další věci, např. kontrolu překlepů i všeobecné terminologie.
Jazyková korektura angličtiny často navazuje na překlad do angličtiny a tato následná nezávislá korektura je v rámci překladu výrazně zlevněna.

Předtiskové korektury

Máte-li zájem o korekturu rodilým mluvčím před tiskem, neváhejte se na nás obrátit. Váš anglický text opravíme tak, aby byl na 100 % připraven ke čtení. Text bude bez jakýchkoliv gramatických chyb, překlepů a zároveň chyb formálních z hlediska úzu anglického pravopisu.
Provádíme profesionální předtiskové korekce angličtiny, včetně kontroly grafických prvků textu a jeho formátování.

Odborné korektury

Pro určité druhy vysoce odborných překladů do angličtiny poskytujeme odborné korektury angličtiny provedené specialistou v daném oboru. Pokud máte o tento druh korektury zájem, kontaktujte nás prosím a my se pokusíme takového odborníka zajistit. Odborná korektura angličtiny zahrnuje kontrolu odborné terminologie použité při překladu do angličtiny.

Formáty pro korektury

Korektury angličtiny (nebo překlady) provádíme ve všech standardních elektronických formátech. Ačkoli se s fyzickými texty prakticky již nesetkáváme, nejsou samozřejmě odmítány.

Korektury v DOC (MS Word)

Jednoznačně nejrozšířenějším textovým editorem v České republice je "Word". Není tak s podivem, že korektury anglického jazyka provádíme nejčastěji právě v tomto programu. Texty kontrolujeme pomocí funkce "Revize", takže všechny opravy budete vidět přímo ve vašem textu. Červeně je většinou znázorněn vyjmutý text, věty či slova. Modře je pak znázorněn text vložený, který nahrazuje opravu.

Korektury v PDF (Adobe)

Druhým nejčastějším formátem pro korektury angličtiny je PDF, který lze otevřít ve známém programu Adobe Acrobat. Mnoho anglických textů, například letáky, katalogy, zprávy, je doprovázeno kvalitním grafickým zpracováním a Adobe Acrobat je všude ve světě oblíben právě pro svoji funkčnost. Pokud nám tedy pošlete Váš text v angličtině ve formátu PDF, zapracováváme opravy přímo do Vašeho souboru. Změny zanášíme nejčastěji pomocí funkcí "Zvýraznění" nebo "Poznámky".

 • fyzická forma (text ke korektuře lze poslat poštou, faxem nebo ho doručit osobně)
 • dokumenty MS Office (korektorujeme prakticky všechny textové formáty, např. DOC, XLS, PPT atd.)
 • dokumenty OpenOffice (korektorujeme prakticky všechny textové formáty, které tento program nabízí)
 • obrázkové formáty (korektorujeme např. TIFF, JPEG, GIF, BMP apod.)
 • oskenované formáty (korektorujeme zejména PDF)
 • formáty www stránek (korektorujeme např. HTML, PHP, ASP atd.)


Kontakt


Bezplatná kalkulace překladu


Facebook   Google+   Překlad Korektura CZ

Naši vážení klienti

 • Univerzita Karlova v Praze
 • Slezská univerzita
 • Fyzikální ústav AV ČR
 • Imperial College London
 • Správa Pražského hradu
 • Skanska
 • JWT
 • Nikon
 • Česká pošta

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Překladatel
Ivana
Hlavní překladatelka
Manager
Tomáš
Project Manager