meriva-preklady.cz
čeština
Doba autokorekce: když pravopisně hloupneme
Doba autokorekce: když pravopisně hloupneme
8.8.2017

Tomáš Nezbeda (www.meriva-preklady.cz)

Překlady ze slovenštiny i do slovenštiny

Ač se to nezdá, slovenštinu je nutno považovat za těžký jazyk. Naši překladatelé slovenštiny jsou vesměs rodilý mluvčí s jazykovým vzděláním. Specializují na kvalitní přeložení textů, a to nejen z pohledu terminologie a pravopisu, ale především s porozuměním textu. S překladatelskou společností MERIVA získáte překlady ze slovenštiny i do slovenštiny na profesionální úrovni. Samozřejmostí je i možnost dodání následné korektury slovenštiny rodilým mluvčím, kterou nenahradí žádný on-line překladač.

Překlad slovenština a cizí jazyk

Překlady slovenštiny s jinými cizími jazyky (aj, nj, rj a další) realizujeme jak u odborných, tak neodborných překladů. Velmi mnoho zakázek vyřizujeme také pro ověřené, neboli soudní překlady pro jazyk slovenský. Všechny uvedené druhy překladů dokážeme pak zpracovat také expresně.

Překlad z češtiny do slovenštiny

Přestože si jsou slovanské jazyky blízké, realizuje agentura MERIVA nejen překlady z češtiny do slovenštiny a zpět, ale i kombinaci s různými evropskými jazyky - s velmi rozšířenou angličtinou, němčinou, ruštinou a dalšími jazyky.

slovenstina

Nejčastější překlady slovenštiny

  • smlouvy - zajistíme kvalitní právní překlad vašich smluv do slovenštiny
  • obchodní podmínky - provedeme překlad vašich obchodních podmínek
  • www stránky - provedeme kompletní překlad vašeho webu do slovenské jazykové mutace
  • návody k použití - zkrátka manuály všeho druhu, pro stroje, zařízení, elektroniku či hračky
  • katalogy - může se jednat i o různé propagační letáky, reklamu a další tiskoviny

Kvalita slovenského překladu zaručena

Interní pravidla společnosti MERIVA se orientují na přísný výběr překladatelů slovenštiny. Naši překladatelé mají minimálně 5letou aktivní překladatelskou praxi, jsou rodilými Slováky, ale zároveň výborně ovládají slovenský i český jazyk po stránce gramatické i stylistické. Vedle překladu však nabízíme možnost přiobjednání jazykové korektury slovenštiny. Tím lze váš překlad dotáhnout k úplné dokonalosti.

©2017 meriva-preklady.cz Webové stránky a SEO ©2017 PANKREA s.r.o. Provozováno na systému Estofan