meriva-preklady.cz
čeština
Zpozdálí vs. zpovzdálí — co je správně?
Zpozdálí vs. zpovzdálí — co je správně?
30.11.2018

www.meriva-preklady.cz

Expresní překlady překlady do 24 hodin

Víme, jak je čas cenný, proto v případě urgentního překladu zajistí MERIVA vše proto, abyste přeložené dokumenty obdrželi co nejdříve. Expresní překlady, které je nutno řešit do 24 hodin, vyřizujeme vždy přednostně. Snažíme se o co nejrychlejší dodání kalkulace a stanovení co nejrychlejšího termínu. Rychlost však neubírá na kvalitě a preciznosti, proto se za všech okolností můžete spolehnout na špičkový překlad.

Rychlé překlady smluv i dokumentů

Překladatelská agentura MERIVA zajišťuje svým klientům rychlé překlady, které jsou potřeba vyřídit dříve než ve standardní době (nejčastěji během téhož dne nebo do 24 hodin). Standardní doba na překlad je 6 normovaných stran na 1 pracovní den nepočítaje den zadání.


V případě urgentních překladů se tak pro klienta jedná o značnou úsporu času.
Podle rozsahu jsou texty rozděleny mezi několik překladatelů a výstupní kontrolu zajišťuje rodilý mluvčí, proto vám MERIVA nabízí nejen rychlost, ale také dokonalou kvalitu.

Jaké obory expresně překládáme?

Expresní překlady nejsou nijak omezeny co do překládaných oborů. Vždy se jedná spíše o aktuální vytíženost překladatelů v dané specializaci. Urgentní překlady se vyznačují pouze rychlostí zpracování. Vysoká kvalita a nadstandardní provedení překladů je samozřejmostí.


Krátké rozsahy textů není problém přeložit do několika hodin. Pokud však spěcháte na rozsáhlejší překlad, i s tím si MERIVA rychle a profesionálně poradí – o vaše dokumenty se postará sehraný tým překladatelů.

Jak rychle postupovat

V případě expresních překladů nám předně zavolejte na telefon +420 608 470 048 a sdělte nám základní údaje: typ a rozsah textu a potřebný termín. Poté nám pošlete podklady na e-mail info@meriva-preklady.cz. Vaši expresní zakázku tak vyřídíme přednostně. Tyto rychlé překlady jsou však dražší o tzv. expresní příplatek.

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan