meriva-preklady.cz
čeština
Překlad webových stránek do češtiny
Překlad webových stránek do češtiny
27.3.2024

www.meriva-preklady.cz

Expresní překlady překlady do 24 hodin

„Včera bylo pozdě?“

Tuto větu slyšíme poměrně často. Proto jsme radikálně zjednodušili rychlou kalkulaci na překlady. V pracovní době dostanete kalkulaci už do 30 až 60 minut. 

Nebo nám napište na ceny@meriva-preklady.cz.  

Nemůžete čekat? Zavolejte teď!

Zavolejte nás právě teď na číslo +420 608 470 046. Expresní překlady, které je nutno řešit do 24 hodin, vyřizujeme přednostně. Rychlost však neubírá na kvalitě a preciznosti. Za všech okolností se u MERIVY můžete spolehnout na špičkový překlad.

Překlady z/do češtiny 

 

Překlady mezi cizími jazyky

Dále vám zajistíme přímé překlady mezi cizími jazyky. Můžete nám tak bez obav zadat překlad mezi angličtinou a němčinou, mezi angličtinou a slovenštinou apod.

Zkrátka jakoukoliv kombinaci cizích jazyků si dokážete představit!

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!
 
 

Jaký je rozdíl expresní vs. standardní?

Expresní překlady 

Expresní překlady jsou překlady, které potřebují urgentní vyřízení. Nejčastěji potřebujete překlad během téhož dne nebo nejdéle do 24 hodin. Vždy záleží na rozsahu textu a jeho odborném tématu. Pokud máte např. 10 normostran textu, můžete mít rychlý překlad už druhý den ve vašem e-mailu. Navíc excelentně vyhotovený!

Standardní překlady

Standardní doba na překlad je 6 normovaných stran na 1 pracovní den, nepočítaje den zadání. Překladům v běžné lhůtě doporučujeme dávat přednost. Překladatel má více času na promyšlení správné terminologie a dokonalé stylistiky. Jednoznačnou výhodou u standardních překladů je pak výrazně nižší cena.

 

Překlady s nejlepšími

Možná mezi uvedenými klienty najdete známé „tváře“. Podstatná je jejich důvěra v naše profesionální překladatele. Díky jejich rychlé a excelentní práci mají naši klienti opravdovou oporu ve svém byznyse. A nikdy se nezklamou!

právní překlady pro Rowan Legal     technické překlady pro MOL   Marketingové překlady pro Microsoft   Překlady návodů pro Fender     Překlady www stránek pro Fischer CK   Právní překlady smluv pro Česká pošta   Překlady korespondence pro Greenpeace Překlady dotazníků pro StemMark   Překlady elektroniky a IT pro NEC   Internetové překlady pro GoodData    Jazykové korektury angličtiny pro Univerzitu Karlovu   Překlady sociologie pro Masarykovu univerzitu     

 

Překlady ověřené klienty

Naše rychlá práce a profesionální kvalita si získává stále více kladných hodnocení. Dosáhli jsme vysokého hodnocení jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Ozvěte se právě teď, dokážeme vám, že jsme nejlepší!

spolehlivé překlady

 

Odborné články na téma překlady

Abychom vám mohli zaručit bezchybné překlady, musíme na sobě stále pracovat. Sledujeme za vás nejnovější trendy v odborných překladech a píšeme o nich na našem blogu věnovaném překladům. Naši překladatelé jsou odborníci na slovo vzatí. Pro vás a váš byznys!

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies