meriva-preklady.cz
čeština
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
23.4.2024

www-meriva-preklady.cz

Korektury dle druhu profesionální kontrola textů

Přestože při tvorbě textu hlídáte každé slovo, tu a tam se může objevit překlep či pravopisná chyba. Navíc nejen čeština, ale i cizí jazyky mají mnoho výjimek, které při nesprávném použití mohou změnit smysl celého textu. Důležité je tedy nejen mít text pravopisně a stylisticky správně, ale také je podstatné zachovat autorovu myšlenku. 

Víc očí víc vidí, proto by kontrola další osobou či osobami měla být samozřejmostí. Se společností MERIVA získáte nejen profesionální kontrolu textů, ale i odbornost ve vybraných oblastech, jako je ekonomie, technika či právo.

Jazykové korektury

Předtiskové korektury

Stylistické korektury

Odborné korektury

 
Orientační ceny
1 normovaná str. /139 Kč (uvedeno bez DPH)
za korekturu češtiny a slovenštiny
Ceny hlavních evropských jazyků jsou o něco vyšší – výchozí sazba u jazykové korektury angličtiny je 189 Kč bez DPH.
 
 

Víme, že vám na kvalitě záleží

Nemusí se jednat jen o velkonákladový tisk, kde gramatická chyba či překlep znamená nemalou finanční ztrátu. Kvalitní a pravopisně správné texty by měly být standardem, ať už se jedná o dopis zákazníkům, prezentaci k výrobku či odborný text. Nechte tyto starosti na nás a MERIVA se o vše postará. Vy dostanete do rukou perfektně zkontrolovaný text, který se nemusíte obávat prezentovat i před velmi významným firemním partnerem.

Kritéria pro korektory

  • Rodilý mluvčí daného jazyka
  • Vzdělání na vysoké škole
  • Profesionalita a odpovědnost
  • Vysoká odbornost a specializace

Jak rychle text zkontrolujeme a opravíme?

Korektor opraví průměrně 6 normostran za jeden den. Velmi ale záleží na stylu textu a jeho formátování, proto vám přesný termín pro odevzdání zakázky rádi sdělíme po projití vašeho zadání. Překladatelská agentura MERIVA vychází svým klientům maximálně vstříc, proto pokud na jazykovou korekturu spěcháte, zařídíme pro vás korekturu v expresním čase.

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies