meriva-preklady.cz
čeština
Překlad webových stránek do češtiny
Překlad webových stránek do češtiny
27.3.2024

www.meriva-preklady.cz

PartneřiMERIVA

Rádi bychom vám zde představili naše partnery a spřátelené společnosti, se kterými MERIVA úspěšně spolupracuje. Kvalita a odbornost jejich služeb je zaručena na 100 %.

Překlad Korektura CZ

Než si objednáte překlad či korekturu, přečtěte si některý ze zajímavých článků na překladatelském potrále www.preklad-korektura.cz. Portál přináší informace, rady a tipy pro vaše překlady a korektury. Články do hloubky probírají různá hlediska z oblasti překladatelství, překladatelských služeb, překladů a překladatelů.

 

Právní překlady EU

Jedná se o náš nový server, který návštěvníkům nabízí bližší informace ohledně překladů, které se zaměřují na právní texty. Právní překlady vyžadují dobré a dlouhodobé zkušenosti a kvalitní vzdělání. Opravdu profesionální právní překladatel vám poskytne nejen kvalitní právní překlad, ale také případně upozorní na případné nesrovnalosti (terminologické, jazykové, stylistické, ale i právně-odborné). Pokud tedy potřebujete přeložit smlouvy, žaloby, normy či obchodní podmínky, je server www.Právní-Překlady.EU  určen právě vám.

Meriva Preklady SK

Nabízí služby překladatelské agentury Meriva Translations s.r.o. na Slovensku: "Vyhotovujeme preklady v najvyššej kvalite. Tím profesionálnych prekladateľov urobí všetko preto, aby vaše texty boli preložené tak, že nikto nespozná, že ide o preklad. Ponúkame aj korektúry v profesionálnej kvalite od rodených hovorcov! Špecializujeme sa na korektúry češtiny, angličtiny a slovenčiny.

 

Jazyková škola Empire

Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz na vědomosti potřebné pro život mluvení a porozumění. Používáme mezinárodní licencované metody (Direct method for English - EMPIRE method), díky nimž jsou naše hodiny živé, praktické a efektivní. Můžete si vybrat docházkové kurzy angličtiny pro veřejnost, individuální studium angličtiny, pomaturitní studium angličtiny. Dále se specializujeme na výuku angličtiny ve firmách. Ukázková hodina zdarma.

 
©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies