meriva-preklady.cz
čeština
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
23.4.2024

www-meriva-preklady.cz

Reference univerzity a instituce

Díky vysoké odbornosti, kterou naši překladatelé a korektoři mají, spolupracujeme na vysokoškolských textech i vysoce specializovaných dokumentech pro výzkumné ústavy a další instituce.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Roku 2012 tuto univerzitu vyhodnotila organizace Academic Ranking of World Universities jako nejlepší v České republice a v celosvětovém žebříčku ji zařadila na 201.–300. místo. Pro vybrané vědce a učitele z Univerzity Karlovy provádíme jazykové korektury rodilými mluvčími. Jedná se především o články, které jsou určeny pro prestižní vědecké časopisy.

 

Masarykova Univerzita

Masarykova univerzita

Masarykova univerzita se dlouhodobě umísťuje v žebříčku nejlepších světových univerzit QS TopUniversities. Z Masarykovy univerzity nás oslovují vybraní vědci, učitelé či doktorandi, kteří se hodlají prezentovat se svým výzkumem za hranicemi České republiky. Z valné části jim zajišťujeme jazykové korektury rodilými mluvčími v anglickém jazyce.

 

cvut

České vysoké učení technické

České vysoké učení technické patří k největším a nejstarším technickým vysokým školám v Evropě. Naši korektoři dolaďují odborné texty a vědecké studie tak, aby to vypadalo, jako by je psal rodilý mluvčí. Důslednost a precizost společnosti MERIVA zaručuje, že veškerá vědecká práce učitelů či studentů bude přijata na mezinárodní úrovni.

 

Další klienti

ostravská univerzita   slezská univerzita  univerzita palackého

 

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies