meriva-preklady.cz
čeština
7 smrtelných definic (českého) jazyka
7 smrtelných definic (českého) jazyka
14.2.2019

www.meriva-preklady.cz

Odborné překlady spolehlivé a profi zpracování

MERIVA se zabývá profesionálními překlady odborných textů. Náš tým je rozdělen do různých specializací tak, aby perfektně přeložil odbornou terminologii a zároveň zachoval celkovou myšlenku textu.

V případě, že se váš text skládá ze dvou specializovaných oborů (například smlouva o nákupu strojního zařízení obsahuje text právní i technickou terminologii), bude každou část překládat jiný odborný překladatel. Díky tomu si překlad zajistí vysoký standard, se kterým budete spojeni.

Ve vybraných oblastech jsme nejlepší

MERIVA má vysoký standard díky tomu, že dává přednost kvalitě před kvantitou. Nepřekládáme proto všechny texty, ale úzce se specializujeme na vybrané odborné oblasti, ve kterých patří naši vysoce erudovaní překladatelé k nejlepším. Pokud víme, že bychom text nepřeložili v požadované kvalitě, raději zakázku odmítneme. MERIVA si drží laťku velmi vysoko a nemá ráda kompromisy. Přidejte se k našim klientům, kteří se o tom již přesvědčili.

Jak překlady textů poptat?

Zašlete nám poptávku na info@meriva-preklady.cz a do přílohy nahrajte text k přeložení (Word, Excel, PDF, sken a další). Připište vaše požadavky a telefonní číslo, ať se s vámi v případě nejasností můžeme co nejdříve spojit. Překlady textů můžete dále poptat pomocí formuláře pro spočítání kalkulace

©2019 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2019 PANKREA Provozováno na systému Estofan