meriva-preklady.cz
čeština
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
23.4.2024

www-meriva-preklady.cz

Překlady z němčiny i do němčiny

Zajistíme vám špičkové odborné překlady z/do němčiny s minimálním úsilím.

Právní dokumentace, technické návody nebo prezentace na webových stránkách. Německé překlady vám přeloží ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí. 

Precizní překladatelé

Vaše překlady budete mít od nás „perfekt“. Kvalita německého překladu závisí zcela na znalostech překladatele z/do němčiny. Vybíráme pro vás profesionální překladatele a rodilé mluvčí, kteří rozumí němčině na špičkové úrovni.

Překlady www stránek pro pietro fillipi   Překlady katalogů pro CA    Prezentační překlady pro Českou televizi    Jazykové korektury pro Copy General   Překlady přednášek pro Inspiro Solution   Překlady časopisů pro WMC Grey    Překlady magazínů pro JWT  

 

On-line objednávka ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty a Vaše požadavky.
Použijte k tomu rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Zkontrolujte kalkulaci.
Do 30 až 60 minut dorazí na Váš e-mail kalkulace od našeho týmu.

3. Nyní můžete objednat překlad.
Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

 

Překlad objednáte on-line

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z Berlína. Vyhotovený německý překlad dostanete na e-mail v dohodnutém termínu!

Cena německých překladů

Každý odborný text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Ceny za standardní překlad z/do němčiny se pohybují v rozmezí 285 Kč až 575 bez DPH (344 Kč až 695 Kč s DPH).

 

Získejte excelentní překlady z/do němčiny

 

 

Němčina s profesionály

Můžete u nás objednat překlady z němčiny a zároveň překlady do němčiny. Němčina je pro nás hlavním jazykem již více než 10 let. Pečlivě si vybíráme jak zkušené překladatele, tak rodilé mluvčí, kteří ovládají pravopis, terminologii a stylistiku na vysoké úrovni. Samozřejmostí jsou také korektury němčiny rodilým mluvčím.

Překlady ověřené klienty

Naše pečlivá překladatelská činnost je velmi kladně hodnocena i na sociálních sítích. Jsme pyšní, že se můžeme pochlubit vysokým hodnocením jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Budeme rádi, pokud budeme moci překládat i pro vás!

spolehlivé překlady

 

Překlady němčina + čeština

Běžně vyhotovujeme odborné překlady z češtiny do němčiny. Překlady do němčiny jsou velmi žádanou službou a vysoká poptávka je jak u všeobecných, tak odborných překladů. Zachování formátování z původního dokumentu je u nás samozřejmostí, ať už se jedná o překlad smluv či webových stránek.

Překlady němčina + jiné jazyky

Potřebujete-li přeložit text ze slovenštiny do němčiny, získáte od nás stejnou sazbu jako u českého překladu do němčiny. Slovenštinu považujeme za rodný jazyk, a tak neúčtujeme překlad mezi dvěma cizími jazyky. 

Máme k dispozici kvalitní překladatele, kteří překládají přímo z němčiny do angličtiny a obráceně. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má tato kombinace vyšší sazbu. Nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. V kombinaci s angličtinou zvládáme i další cizí jazyky — angličtinu, maďarštinu, ruštinu a další. 

překlady němčiny - německý jazyk

 
©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies