meriva-preklady.cz
čeština
Motýly vs. motýle — co je správně?
Motýly vs. motýle — co je správně?
12.6.2019

www.meriva-preklady.cz

Překlady z ruštiny i do ruštiny

Získejte od nás špičkový odborný překlad z/do ruštiny bez starostí. Právní smlouvy, technické manuály nebo webové stránky pro ruský trh. Kvalitní ruské překlady vám u nás vypracují pouze ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí. Navíc vám garantujeme přesný termín dodání.

Ruský překlad jednoduše ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty
Pošlete nám vaše texty a požadavky. Můžete použít rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Vyhodnoťte kalkulaci
Do 30 až 60 minut sestaví náš tým kalkulaci na míru a odešleme vám ji na e-mail.

3. Objednejte překlad
Kalkulaci stačí schválit jen zpětně e-mailem.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

Ruština s profesionály

Můžete u nás objednat překlady z ruštiny a zároveň překlady do ruštiny. Ruské překlady patří mezi standardní a po angličtině nejžádanější služby. O překlady se starají pečlivě vybraní ruští překladatelé a závěrečnou kontrolu provádí zkušení rodilí mluvčí. Samozřejmostí jsou také korektury ruštiny rodilým mluvčím.

překlady z/do ruštiny

 

Precizně vybraní překladatelé

Chceme, aby vaše překlady byly vždy „отли́чный“ neboli výborné! Přejeme si totiž, abyste je mohli bez obav prezentovat důležitým klientům a obchodním partnerům. Úroveň ruského překladu je poměrně závislá na znalostech překladatele z/do ruštiny. Výběr překladatelů je u nás velmi sofistikovaný. Naši překladatelé rozumí ruštině na špičkové úrovni nebo jsou zkušenými rodilými mluvčími. Získejte bezchybné odborné překlady bez starostí navíc!

  Právní překlady smluv pro Česká pošta   Překlady dotazníků pro StemMark   Překlady elektroniky a IT pro NEC   Internetové překlady pro GoodData    Jazykové korektury angličtiny pro Univerzitu Karlovu   Překlady sociologie pro Masarykovu univerzitu

 

Překlady ověřené klienty

Překladatelské služby, které jsou hodnoceny velice kladně. To je naším snem a nejvyšší metou. Díky své precizní práce se nám to daří. Jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5) máme nejvyšší hodnocení. Budeme rádi, když i vám dodáme kvalitní překlad!

spolehlivé překlady

Co vždy získáte?

  • Rychlou a bezproblémovou komunikaci.
  • Přehlednou kalkulaci do 30 až 60 minut.
  • Překlad zadáte pouze ve 3 krocích.
  • Nejoptimálnější poměr cena/kvalita.
  • Překlad zpracovaný profesionálním překladatelem.

 

A mnoho dalšího odkryjete, až se nám ozvete. :-)

 

Překlady z češtiny do ruštiny

Odborné překlady z češtiny do ruštiny jsou zcela běžné a navíc velmi žádané. Vysoká poptávka je jak u všeobecných, tak odborných překladů. Zachování formátování z původního dokumentu je u nás samozřejmostí, ať už se jedná o překlad smluv či webových stránek.

Procesy překladu ruského jazyka

  • Zvolíme profesionálního překladatele specializovaného na ruské texty.
  • Pomocí odborných česko-ruských slovníků použije vhodnou ruskou terminologii.
  • Na základě bohatých zkušeností s ruským jazykem použije ruskou stylistiku.
  • Píšeme o překladech odborný blog.

Ruština a další jazyky

Slovenštinu nepokládáme za cizí jazyk, a tak na rozdíl od jiných firem neúčtujeme příplatky za překlad z cizího jazyka do cizího jazyka. Výběr vhodného překladatele bude stanoven na základně odbornosti vašeho textu a na vybraných jazycích. Všechny překlady pro vás připravíme také expresně.

Do naší standardní nabídky zahrnujeme také překlady z ruštiny do němčiny a angličtiny i dalších cizích jazyků — polštiny, maďarštiny apod. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má takto kombinace sice vyšší sazbu, nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. Máte jinou jazykovou kombinaci? Neváhejte se na nás obrátit.

 

©2019 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2019 PANKREA Provozováno na systému Estofan