meriva-preklady.cz
čeština
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
23.4.2024

www-meriva-preklady.cz

Překlady z ruštiny i do ruštiny

Získejte od nás špičkový odborný překlad z/do ruštiny bez starostí. Právní smlouvy, technické manuály nebo webové stránky pro ruský trh. Kvalitní ruské překlady vám u nás vypracují pouze ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí

Precizně vybraní překladatelé

Chceme, aby vaše překlady byly vždy „идеальны“ neboli výborné! Úroveň ruského překladu je poměrně závislá na znalostech překladatele z/do ruštiny. Výběr překladatelů je u nás velmi sofistikovaný. Naši překladatelé rozumí ruštině na špičkové úrovni nebo jsou zkušenými rodilými mluvčími. 

  Právní překlady smluv pro Česká pošta   Překlady dotazníků pro StemMark   Překlady elektroniky a IT pro NEC   Internetové překlady pro GoodData   Jazykové korektury angličtiny pro Univerzitu Karlovu   Překlady sociologie pro Masarykovu univerzitu

 

On-line objednávka ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty a Vaše požadavky.
Použijte k tomu rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Zkontrolujte kalkulaci.
Do 30 až 60 minut dorazí na Váš e-mail kalkulace od našeho týmu.

3. Nyní můžete objednat překlad.
Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

 

Překlad objednáte on-line

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z Moskvy. Hotový ruský překlad obdržíte na e-mail v dohodnutém termínu!

Cena ruských překladů

Každý odborný text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Ceny za standardní překlad z/do ruštiny se pohybují v rozmezí 285 Kč až 575 bez DPH (344 Kč až 695 Kč s DPH).

 

Získejte excelentní překlady z/do ruštiny

 

 

Ruština s profesionály

Můžete u nás objednat překlady z ruštiny a zároveň překlady do ruštiny. Ruské překlady patří mezi standardní a po angličtině nejžádanější služby. O překlady se starají pečlivě vybraní ruští překladatelé a závěrečnou kontrolu provádí zkušení rodilí mluvčí. Samozřejmostí jsou také korektury ruštiny rodilým mluvčím.

Překlady ověřené klienty

Překladatelské služby, které jsou hodnoceny velice kladně. To je naším snem a nejvyšší metou. Díky své precizní práce se nám to daří. Jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5) máme nejvyšší hodnocení. Budeme rádi, když i vám dodáme kvalitní překlad!

spolehlivé překlady

 

Překlady ruština + čeština 

Odborné překlady z češtiny do ruštiny jsou zcela běžné a navíc velmi žádané. Vysoká poptávka je jak u všeobecných, tak odborných překladů. Zachování formátování z původního dokumentu je u nás samozřejmostí, ať už se jedná o překlad smluv či webových stránek.

Překlady ruština + další jazyky

Slovenštinu nepokládáme za cizí jazyk, a tak na rozdíl od jiných firem neúčtujeme příplatky za překlad z cizího jazyka do cizího jazyka. Výběr vhodného překladatele bude stanoven na základně odbornosti vašeho textu a na vybraných jazycích. Všechny překlady pro vás připravíme také expresně.

Do naší standardní nabídky zahrnujeme také překlady z ruštiny do němčiny a angličtiny i dalších cizích jazyků — polštiny, maďarštiny apod. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má takto kombinace sice vyšší sazbu, nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. Máte jinou jazykovou kombinaci? Neváhejte se na nás obrátit.

překlady ruštiny ruský jazyk

 

 

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies