meriva-preklady.cz
čeština
Psaní čárky před „než“ — co je správně?
Psaní čárky před „než“ — co je správně?
8.10.2018

www.meriva-preklady.cz

Překlady z ruštiny i do ruštiny

Překladatelská agentura MERIVA má k dispozici zkušené ruské překladatele a rodilé mluvčí. Díky tomu vám můžeme zajistit profesionální překlady z ruštiny i do ruštiny, a to ve špičkové kvalitě. Nehledejte kompromisy a chtějte překlad, který bez obav můžete prezentovat důležitému klientovi.

Zajistíme překlady z češtiny do ruštiny

Překlad z češtiny do ruštiny patří mezi standardní a po angličtině mezi nejžádanější služby. O překlad se starají čeští překladatelé a závěrečnou kontrolu provádí rodilý mluvčí. MERIVA dává přednost kvalitě před kvantitou, proto nepřijímá všechny překlady, ale pouze ty, na které se specializuje a ve kterých může zajistit maximální profesionalitu.

V případě zájmu vám také můžeme zajistit korekturu dalším rodilým mluvčím.

rustina

Kde poznáte naší sílu? 

  • Získáte kvalitní překlad zpracovaný profesionálním překladatelem.
  • Potěší Vás nejoptimálnější poměr cena/výkon na trhu.
  • Užijete si příjemnou komunikaci s našimi pracovníky.
  • Dostanete přehlednou kalkulaci do jedné hodinky = 60 minut!
  • A mnoho dalšího odkryjete, až se nám ozvete. :-)

Z ruštiny do češtiny i slovenštiny

Slovenštinu nepokládáme za cizí jazyk, a tak na rozdíl od jiných firem neúčtujeme příplatky za překlad z cizího jazyka do cizího jazyka. Výběr vhodného překladatele bude stanoven na základně odbornosti vašeho textu a na vybraných jazycích. Všechny překlady pro vás připravíme také expresně.

Z ruštiny do němčiny? Žádný problém

Do naší standardní nabídky zahrnujeme také překlady z ruštiny do němčiny. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má takto kombinace sice vyšší sazbu, nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. Máte jinou jazykovou kombinaci? Neváhejte se na nás obrátit.

Odbornost překladů na vysoké úrovni

MERIVA má pečlivě vybraný tým překladatelů, kteří mají velké zkušenosti nejen v překladech, ale také specializovaných oborech, jako je právo, ekonomie či technika. Díky tomu vám můžeme přeložit odborné texty i soudně ověřené dokumenty. Když chcete top kvalitu bez výhrad, nezdržujte se dalším hledáním - zašlete nám vaše texty a my vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan