meriva-preklady.cz
čeština
Překlad webových stránek do češtiny
Překlad webových stránek do češtiny
27.3.2024

www.meriva-preklady.cz

Překlady z francouzštiny i do francouzštiny

Hledáte špičkového překladatele z/do francouzštiny? Zadejte překlad bez starostí právě u nás. Právní dokumentace, technické normy nebo překlady webů. Vaše francouzské překlady si vezmou do péče ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí

Precizně vybraní překladatelé

Vaše překlady budou s naší agenturou vždy „parfait“ neboli perfektní! Kvalita francouzského překladu je úměrně závislá na znalostech překladatele z/do francouzštiny. Výběr překladatelů u nás probíhá dosti precizně. Naši překladatelé ovládají francouzštinu na špičkové úrovni.

Marketingové překlady pro Microsoft   Překlady návodů pro Fender     Překlady www stránek pro Fischer CK   Překlady katalogů pro Hermes   Překlady letáků pro ALO   Překlady www stránek pro pietro fillipi  

 

On-line objednávka ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty a Vaše požadavky.
Použijte k tomu rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Zkontrolujte kalkulaci.
Do 30 až 60 minut dorazí na Váš e-mail kalkulace od našeho týmu.

3. Nyní můžete objednat překlad.
Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

 

Překlad objednáte on-line

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z Paříže. Hotový francouzský překlad obdržíte na e-mail v dohodnutém termínu!

Cena francouzských překladů

Každý odborný text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Ceny za standardní překlad z/do francouzštiny se pohybují v rozmezí 285 Kč až 575 bez DPH (344 Kč až 695 Kč s DPH).

 

Získejte excelentní překlady z/do francouzštiny

 

 

Francouzština s profesionály

Provádíme vysoce kvalitní překlady z francouzštiny a zároveň překlady do francouzštiny. Můžete se spolehnout, že naše překladatelská agentura spolupracuje pouze se zkušenými překladateli a rodilými mluvčími. Nadto můžete snadno objednat také korektury francouzštiny rodilým mluvčím.

Překlady ověřené klienty

Díky své precizní překladatelské práci získáváme od klientů i cenná hodnocení na sociálních sítích. Vysoké hodnocení máme jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Každé pochvaly si nesmírně vážíme!

spolehlivé překlady

 

Překlady francouzština + čeština

Překlady z češtiny do francouzštiny jsou v naší agentuře na denním pořádku a velmi žádané. Specializujeme se zvláště na odborné překlady, které slouží firmám k různým účelům - od práva, ekonomie až po techniku. Velmi mnoho zakázek vyřizujeme také pro ověřené, neboli soudní překlady pro jazyk francouzský. Všechny uvedené druhy překladů dokážeme pak zpracovat také expresně.

Překlady francouzština + další jazyky

Standardně vám vyhotovíme také překlady i ze slovenštiny do francouzštiny.  Slovenština podobné sazby jako český jazyk. Všechny překlady pro vás připravíme také expresně.

Máme dispozici také kvalitní překladatele, kteří překládájí přímo z angličtiny do francouzštiny. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má tato kombinace sice vyšší sazbu. Nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. Do naší standardní nabídky zahrnujeme také překlady z francouzštiny do němčiny a polštiny i dalších cizích jazyků.

překlady francouzštiny - francouzský jazyk

 

 

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies