meriva-preklady.cz
čeština
Motýly vs. motýle — co je správně?
Motýly vs. motýle — co je správně?
12.6.2019

www.meriva-preklady.cz

Překlady z francouzštiny i do francouzštiny

Hledáte špičkového překladatele z/do francouzštiny? Zadejte překlad bez starostí právě u nás. Právní dokumentace, technické normy nebo překlady webů. Vaše francouzské překlady si vezmou do péče ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí. Navíc s garancí přesného termínu dodání.

Francouzský překlad jednoduše ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty
Pošlete nám vaše texty a požadavky. Můžete použít rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Vyhodnoťte kalkulaci
Do 30 až 60 minut sestaví náš tým kalkulaci na míru a odešleme vám ji na e-mail.

3. Objednejte překlad
Kalkulaci stačí schválit jen zpětně e-mailem.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

Francouzština s profesionály

Provádíme vysoce kvalitní překlady z francouzštiny a zároveň překlady do francouzštiny. Můžete se spolehnout, že naše překladatelská agentura spolupracuje pouze se zkušenými překladateli a rodilými mluvčími. Nadto můžete snadno objednat také korektury francouzštiny rodilým mluvčím.

překlady z/do francouzštiny

 

Precizně vybraní překladatelé

Vaše překlady budou s naší agenturou vždy „parfait“ neboli perfektní! Víme, že naše překlady potřebujete pro různá jednání nebo prodej produktů a služeb. Kvalita francouzského překladu je úměrně závislá na znalostech překladatele z/do francouzštiny. Výběr překladatelů u nás probíhá dosti precizně. Naši překladatelé ovládají francouzštinu na špičkové úrovni nebo jsou zkušenými rodilými mluvčími. Objednejte u nás velmi lehce francouzské překlady ve třech krocích!

Marketingové překlady pro Microsoft   Překlady návodů pro Fender     Překlady www stránek pro Fischer CK   Překlady katalogů pro Hermes   Překlady letáků pro ALO   Překlady www stránek pro pietro fillipi  

 

Překlady ověřené klienty

Díky své precizní překladatelské práci získáváme od klientů i cenná hodnocení na sociálních sítích. Vysoké hodnocení máme jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Každé pochvaly si nesmírně vážíme!

spolehlivé překlady

Co vždy získáte?

  • Rychlou a bezproblémovou komunikaci.
  • Přehlednou kalkulaci do 30 až 60 minut.
  • Překlad zadáte pouze ve 3 krocích.
  • Nejoptimálnější poměr cena/kvalita.
  • Překlad zpracovaný profesionálním překladatelem.

 

A mnoho dalšího odkryjete, až se nám ozvete. :-)

 

Překlady z češtiny do francouzštiny

Překlady z češtiny do francouzštiny jsou v naší agentuře na denním pořádku a velmi žádané. Specializujeme se zvláště na odborné překlady, které slouží firmám k různým účelům - od práva, ekonomie až po techniku. Velmi mnoho zakázek vyřizujeme také pro ověřené, neboli soudní překlady pro jazyk francouzský. Všechny uvedené druhy překladů dokážeme pak zpracovat také expresně.

Procesy překladu francouzského jazyka

  • Zvolíme profesionálního překladatele specializovaného na francouzské texty.
  • Pomocí odborných česko-francouzských slovníků použije vhodnou francouzskou terminologii.
  • Na základě bohatých zkušeností s francouzským jazykem použije francouzskou stylistiku.
  • Píšeme o překladech odborný blog.

Francouzština a další jazyky

Standardně vám vyhotovíme také překlady i ze slovenštiny do francouzštiny. Jedná se o velmi žádanou službu. Slovenštinu nepokládáme za cizí jazyk, a tak na rozdíl od jiných firem neúčtujeme příplatky za překlad z cizího jazyka do cizího jazyka. Výběr vhodného překladatele bude stanoven na základně odbornosti vašeho textu a na vybraných jazycích. Všechny překlady pro vás připravíme také expresně.

Máme dispozici také kvalitní překladatele, kteří překládájí přímo z angličtiny do francouzštiny. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má tato kombinace sice vyšší sazbu. Nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. Do naší standardní nabídky zahrnujeme také překlady z francouzštiny do němčiny a polštiny i dalších cizích jazyků — polštiny, maďarštiny apod. 

 

©2019 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2019 PANKREA Provozováno na systému Estofan