meriva-preklady.cz
čeština
Překlad webových stránek do češtiny
Překlad webových stránek do češtiny
27.3.2024

www.meriva-preklady.cz

Překlady z polštiny i do polštiny

Překladatelé s nejvyšší úrovní jazyka pro vás zajistí jakýkoliv překlad z/do polštiny. Právní termíny, technické normy nebo marketingové texty. Polské překlady pro vás budou dělat pouze zkušení překladatelé a rodilí mluvčí

Precizní překladatelé

Zaručujeme vám, že vaše překlady polštiny budou precizní. Kvalita polského překladu je samozřejmě závislá na kvalitě překladatele z/do polštiny. Vybereme pro vás překladatele a rodilé mluvčí, kteří ovládají polský jazyk na nejvyšší úrovni.

Jazykové korektury pro Copy General   Překlady přednášek pro Inspiro Solution   Překlady časopisů pro WMC Grey    Překlady magazínů pro JWT     Překlady dotazníků pro StemMark   Překlady elektroniky a IT pro NEC  

 

 

On-line objednávka ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty a Vaše požadavky.
Použijte k tomu rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Zkontrolujte kalkulaci.
Do 30 až 60 minut dorazí na Váš e-mail kalkulace od našeho týmu.

3. Nyní můžete objednat překlad.
Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

 

Překlad objednáte on-line

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z Varšavy. Hotový polský překlad obdržíte na e-mail v dohodnutém termínu!

Cena polských překladů

Každý odborný text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Ceny za standardní překlad z/do polštiny se pohybují v rozmezí 285 Kč až 575 bez DPH (344 Kč až 695 Kč s DPH).

 

Získejte excelentní překlady z/do polštiny

 

 

Polština s profesionály

Překlady z češtiny do polštiny či z polštiny do češtiny pro vás vyhotovíme na odborné úrovni. O kvalitu se starají polští překladatelé a rodilí mluvčí, kteří skvěle zvládají odbornou terminologii a stylistiku. Můžete u nás snadno objednat také korektury polštiny rodilým mluvčím

Překlady ověřené klienty

Klient spokojený s překladem je naší nejvyšší metou. A pokud navíc získáme od klientů pozitivní hodnocení. To je radost! Vysokým hodnocením se můžeme pochlubit jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Přidejte se k našim spokojeným klientům i vy!

spolehlivé překlady

 

Překlady polština + čeština

Překlady z češtiny do polštiny či obrácenou kombinaci nabízíme na velmi vysoké odborné úrovni. O kvalitu vašeho textu se postarají zkušení polští překladatelé s vysokoškolským vzděláním, specializovaným zaměřením a dlouholetou praxí. Překlady do polštiny mají velký úspěch u všeobecných i odborných textů.

Překlady polština + další jazyky

Na rozdíl od jiných firem neúčtujeme příplatek za překlad mezi polštinou a slovenštinou, protože slovenštinu nepokládáme za cizí jazyk. V případě oblíbené angličtiny máme ověřené překladatele, kteří překládají přímo z angličtiny do polštiny či v obrácené jazykové kombinaci.

Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má tato kombinace vyšší sazbu, ale zároveň vás vyjde výhodněji, než kdybyste si nechali připravit překlad přes češtinu. V kombinaci s polštinou překládáme i další cizí jazyky — němčinu, maďarštinu, ruštinu a další. 

překlady polštiny - polský jazyk

 
©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies