meriva-preklady.cz
čeština
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
23.4.2024

www-meriva-preklady.cz

Korektury angličtiny ať jsou texty „perfect“

Jste expandující firma či vědecký pracovník? Zkontrolujeme Váš text tak, abyste se prosadili v anglicky hovořícím světě. I drobné chyby v textu mohou lehce odradit. Naše korektury angličtiny odstraňují překlepy, pravopisné chyby a nuance, které vidí pouze angličtí rodilí mluvčí.

Cena korektury angličtiny

Orientační sazba za profesionální korektury angličtiny je cca 199 Kč bez DPH (241 Kč) za 1 normovanou stranu. Nicméně sazba se může změnit na základě náročnosti či rozsahu korektury. Pošlete nám svou poptávku přes rychlý on-line formulář.

Každý text je ale originál, a proto cenu připravujeme vždy na míru podle vašeho zadání. Text se může lišit rozsahem, odborností, formátem i termínem dodání – z těchto důvodů se s vašimi podklady rádi seznámíme předem, díky čemuž vám můžeme nezávisle spočítat cenu a slíbit i přesný termín dodání.

anglictina

 

V případě, pokud vám MERIVA zajišťuje také překlady těchto textů, je následná korektura za výrazně výhodnější cenu.

Víc očí víc vidí

Ať už si autor svůj text zkontroluje několikrát, přesto může nějaký překlep, čárku ve větě či chybu z nepozornosti snadno přehlédnout. Korektura jazyka proto pomůže při závěrečné kontrole a text dovede po gramatické i stylistické stránce k dokonalosti. Společnost MERIVA svěřuje korektury pouze rodilým mluvčím, kteří mají vysokoškolské vzdělání, proto váš text bude 100% pravopisně správně a zároveň bude přirozený.

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies