meriva-preklady.cz
čeština
Smlouva o zpracování osobních údajů (GDPR) a její  překlad
Smlouva o zpracování osobních údajů (GDPR) a její překlad
13.6.2018

www.meriva-preklady.cz

Korektury angličtiny vaše texty budou „perfect“

I drobné chyby v textu mohou být příčinou, která odradí vašeho zákazníka. Naše korektura angličtiny odstraní nedostatky, které rodilí mluvčí snadno objeví. Prosaďte se v anglicky hovořícím světě s kvalitním textem. Naši korektoři angličtiny jsou výhradně rodilí mluvčí. Při kontrole anglického textu se zaměříme na veškeré nesprávnosti, chyby a překlepy a opravíme je dle pravopisu anglického jazyka. Váš text  tak bude jednoduše „perfect“!

Cena korektury angličtiny

Orientační sazba za profesionální korektury angličtiny je cca 199 Kč bez DPH (241 Kč) za 1 normovanou stranu. Nicméně sazba se může změnit na základě náročnosti či rozsahu korektury. Pošlete nám svou poptávku přes rychlý on-line formulář.

Každý text je ale originál, a proto cenu připravujeme vždy na míru podle vašeho zadání. Text se může lišit rozsahem, odborností, formátem i termínem dodání – z těchto důvodů se s vašimi podklady rádi seznámíme předem, díky čemuž vám můžeme nezávisle spočítat cenu a slíbit i přesný termín dodání.

anglictina

V případě, pokud vám MERIVA zajišťuje také překlady těchto textů, je následná korektura za výrazně výhodnější cenu.

Víc očí víc vidí

Ať už si autor svůj text zkontroluje několikrát, přesto může nějaký překlep, čárku ve větě či chybu z nepozornosti snadno přehlédnout. Korektura jazyka proto pomůže při závěrečné kontrole a text dovede po gramatické i stylistické stránce k dokonalosti. Společnost MERIVA svěřuje korektury pouze rodilým mluvčím, kteří mají vysokoškolské vzdělání, proto váš text bude 100% pravopisně správně a zároveň bude přirozený.

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan