meriva-preklady.cz
čeština
Překlad webových stránek do češtiny
Překlad webových stránek do češtiny
27.3.2024

www.meriva-preklady.cz

Excelentní překlady pro firmy a odborníky

Potřebujete špičkový překlad od skutečně dobrého překladatele?

Značnou část naší práce věnujeme pečlivému výběru překladatelů. Zkušenost, erudice, profesionalita. Právě takové vlastnosti bude mít překladatel, kterému zadáme i váš odborný překlad

Překlady z/do češtiny 

 

Překlady mezi cizími jazyky

Dále vám zajistíme přímé překlady mezi cizími jazyky. Můžete nám tak bez obav zadat překlad mezi angličtinou a němčinou, mezi angličtinou a slovenštinou apod.

Zkrátka jakoukoliv kombinaci cizích jazyků si dokážete představit!

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!
 
 

 

 

Překlady do správných rukou

„Váš text dáme vždy do správných rukou. Právní smlouvu zadáme právnímu překladateli, ekonomickou analýzu specialistovi na ekonomickou terminologii a to samé platí také pro texty technické. Překlady tak dodáváme ve špičkové kvalitě a včas.“

Ivana
hlavní překladatelka

Překlady od profesionálního překladatele

 

Překlady s dobrou pověstí

Naučili jsme se, že pouze špičkoví překladatelé nám dělají dobrou pověst. Díky našim 15letým zkušenostem pro vás dokážeme odlišit výborného překladatele od toho špatného. Proto máme skvělé reference u mnoha významných institucí a soukromých společností.

Naše reference

Díky naší neúnavné práci se segmentací kvalitních překladatelů si můžeme dovolit říci, že vám vždy dokážeme odevzdat perfektní překlad. Připojte se ke klientům, kteří si již ověřili naše překladatelské služby:

právní překlady pro Rowan Legal     technické překlady pro MOL   Marketingové překlady pro Microsoft   Překlady návodů pro Fender     Překlady www stránek pro Fischer CK   Právní překlady smluv pro Česká pošta   Překlady korespondence pro Greenpeace Překlady dotazníků pro StemMark   Překlady elektroniky a IT pro NEC   Internetové překlady pro GoodData   Jazykové korektury angličtiny pro Univerzitu Karlovu   Překlady sociologie pro Masarykovu univerzitu     

 

Překlady ověřené klienty

Naše precizní překladatelská práce získává i kladná hodnocení na sociálních sítích. Velmi si vážíme ohodnocení jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Bude nám ctí pracovat i pro vás!

spolehlivé překlady

Styl naší odborné práce 

  • Profesionální překladatelé specializovaní na odborné překlady
  • Standardní formáty: Word, Excel, Powerpoint, PDF, skeny apod. 
  • Překlady jsou předány v termínu, na Váš e-mail jako příloha
  • Texty, obrázky i tabulky si zachovávají podobné formátování

 

Odborné články na téma překlady

Abychom vám mohli zaručit bezchybné překlady, musíme na sobě stále pracovat. Sledujeme za vás nejnovější trendy v odborných překladech a píšeme o nich na našem blogu věnovaném překladům. Naši překladatelé jsou odborníci na slovo vzatí. Pro vás a váš byznys!

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies