meriva-preklady.cz
čeština
Happening / briefing / mítink — co je správně?
Happening / briefing / mítink — co je správně?
18.6.2018

Tomáš Nezbeda (www.meriva-preklady.cz)

Špičkové překlady bez kompromisů

Nechat si přeložit důvěrný nebo významný text u neznámé společnosti? To není žádná legrace. Naši klienti vždy chtějí spolehlivé překladatele, kteří budou brát jejich texty 100% vážně. 

Takové místo profesionálů jsme vytvořili v MERIVĚ — rodinné překladatelské agentuře. Každý překladatel je osobně vybírán zakladately MERIVY a každý musí být profesionálem. Vysoký standard za všech okolností je naším rodinným mottem. Denně poskytujeme překlady mnoha významným institucím, velkým společnostem i fyzickým osobám.

Jak zaručujeme kvalitu překladu?

Překlady provádíme vždy v nejvyšší možné kvalitě. Naše překladatelská agentura si pečlivě vybírá spolupracovníky, kteří se zaměřují na specifickou odbornost překladu. Překladatelé z naší agentury studovali překladatelství na vysokých školách, složili náročné zkoušky a přeložili tisíce stran textů.

Kritéria pro překladatele

  • Odborné vzdělání na vysoké škole, jazykové zkoušky nejvyšší úrovně.
  • Zkušenosti v rámci svého oboru a ve vybrané terminologii.
  • Profesionalita a odpovědnost ke svému oboru.
  • Další tipy pro výběr překladatelů.

Odborné články pro překladatelské služby

MERIVA má mnoho zkušeností, které si nechce nechat pro sebe. Pokud hledáte články o korekturách, překladech či tipech na překladatelské služby, vše důležité a zajímavé naleznete v blogu, ve kterém si překladatelé a odborníci sdílí nejnovější trendy pro kvalitní překlady.

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan