meriva-preklady.cz
čeština
Psaní čárky před „než“ — co je správně?
Psaní čárky před „než“ — co je správně?
8.10.2018

www.meriva-preklady.cz

Ceny překladů a korektur musíme připravit na míru

Máme pro vás praktické řešení! Jsme připraveni Vám poslat nezávaznou kalkulaci přímo na Váš konkrétní text. Vše vyřídíte do 30-60 minut po e-mailu. Jdete do toho?

Zadat kalkulaci překladu

Zadat kalkulaci korektury

 

Nebo máte zájem o dlouhodobou spolupráci?

Rychlé a praktické řešení

Každý text je naprosto jedinečný. Liší se rozsahem, terminologií či stylem. Z toho důvodu nelze všechny texty napasovat do jedné univerzální tabulky. Co ovlivní Vaši výslednou cenu překladu či korektury?

  • Celkový rozsah textu - Máte jednu stránku, nebo sto a více stran? 
  • Termín dodání - Požadujete standardní termín, nebo potřebujete zakázku vyhotovit rychle a urgentně?
  • Odborná terminologie - Váš text má zcela jistě specifickou terminologii, stylistiku, členění atd.
  • Formát textu - Texty lze dodat v MS Word, Excel, PowerPoint, OpenOffice, PDF, skenu atd. 
  • Pravidelná spolupráce - Plánujete do budoucna více zakázek? Řekněte nám to. 

 

Mohu zjistit cenu na tomto webu?

Konkrétní text = konkrétní cena. Nenechte se zlákat cenami od 100 Kč. Nejsou reálné a nemohou dát jasnou představu o tom, kolik Vás překlad či korektura opravdu vyjde. Proto prosím využijte naší rychlé kalkulace, která je zcela zdarma a nezávazná

 

Ceny překladů

Sazby profesionálních odborných překladů pro hlavní evropské jazyky jsou přibližně stejné. Cena za 1 normostranu při překladu do angličtiny a dalších jazyků se může pohybovat mezi 299 až 599 Kč bez DPH (362-724 Kč s DPH). 

 


Naši zkušení překladatelé - rodilí mluvčí realizují přímé překlady mezi cizími jazyky
. Cenová sazba je za tento překlad vyšší, ale rozhodně ušetříte, než kdyby se museli překlad provádět přes český jazyk. Protože slovenštinu nepovažujeme za cizí jazyk, tak se překlady drží stejné cenové sazby, jako kdyby se jednalo o češtinu.

Ceny korektur

Orientační cena za profesionální korektury češtinykorektury slovenštiny je 139 Kč bez DPH (168 Kč s DPH) za 1 normostranu. Sazby za korektury ostatních jazyků jsou vyšší - např. výchozí sazba u korektury angličtiny je 189 Kč bez DPH (229 Kč s DPH). 

 


Profesionální korektury pro vás připravují rodilí mluvčí s vysokoškolským jazykovým vzděláním, proto budou vaše texty nejen pravopisně a stylisticky správně, ale budou také dokonale přirozené.
Společnost MERIVA pro vás připravuje několik typů korektur – záleží jen na vás, v jakém rozsahu nám dovolíte do textu zasáhnout.

 

Jsme profesionálové s moderním přístupem

Profesionální překladatelské služby poskytujeme již více než 10 let. Jsme lidé s moderním přístupem a zároveň tradiční úctou k překladatelskému řemeslu

 

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan