meriva-preklady.cz
čeština
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
23.4.2024

www-meriva-preklady.cz

Překlady z maďarštiny i do maďarštiny

Naši profesionální překladatelé maďarštiny vás nenechají s žádným překladem na holičkách. Smluvní dokumentace, obchodní texty nebo technické manuály. Překlady překlady do maďarštiny pro vás budou dělat pouze ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí

Precizní překladatelé

Kvalitu překladů maďarštiny držíme velmi vysoko. Chceme totiž, abyste mohli veškeré naše překlady bez obav prezentovat svým klientům. Vybíráme pro vás překladatele a rodilé mluvčí, kteří mají nejvyšší znalosti maďarského jazyka.

Překlady www stránek pro Fischer CK   Překlady katalogů pro Hermes   Překlady letáků pro ALO   Překlady www stránek pro pietro fillipi   Překlady katalogů pro CA    Prezentační překlady pro Českou televizi    Jazykové korektury pro Copy General 

 

On-line objednávka ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty a Vaše požadavky.
Použijte k tomu rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Zkontrolujte kalkulaci.
Do 30 až 60 minut dorazí na Váš e-mail kalkulace od našeho týmu.

3. Nyní můžete objednat překlad.
Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

 

Překlad objednáte on-line

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z Budapešti. Hotový maďarský překlad obdržíte na e-mail v dohodnutém termínu!

Cena maďarských překladů

Každý odborný text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Ceny za standardní překlad z/do maďarštiny se pohybují v rozmezí 285 Kč až 575 bez DPH (344 Kč až 695 Kč s DPH).

 

Získejte excelentní překlady z/do maďaštiny

 

 

Maďarština s profesionály

Zajistíme vám jak překlady z maďarštiny, tak překlady do maďarštiny. Přestože se nejedná o častý jazyk, jako je například angličtina či němčina, připravíme pro vás excelentní maďarské překlady. Samozřejmostí jsou také korektury maďarštiny rodilým mluvčím

Překlady ověřené klienty

Nejvyšším uznáním je pro nás spokojenost našich klientů. A jsme rádi, že někteří si nenechají svá kladná hodnocení jen pro sebe. Vysoké hodnocení máme jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Budeme rádi, když vyzkoušíte naše ověřené překladatelské služby!

spolehlivé překlady

 

Překlady maďarština + čeština

Překladů s maďarským jazykem není mnoho, ale nejčastěji provádíme překlady z češtiny do maďarštiny. Překlad do maďarštiny provádíme jak u všeobecných, tak odborných překladů.

Překlady maďarština + další jazyky

Hledáte-li překladatele, který přeloží text ze slovenštiny do maďarštiny, jste na správném místě. Máme poměrně široké portfolio slovenských překladatelů, kteří překládají z/do maďarštiny. Navíc získáte podobnou sazbu jako u českého překladu do maďarštiny. 

Máme k dispozici také kvalitní překladatele, kteří překládají přímo z angličtiny do maďarštiny a obráceně. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má tato kombinace vyšší sazbu. Nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. V kombinaci s maďarštinou zvládáme i další cizí jazyky — němčinu, polštinu, ruštinu a další. 

překlady maďarštiny - maďarský jazyk

 

 

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies