meriva-preklady.cz
čeština
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
Hledáte překladatele z angličtiny do češtiny?
23.4.2024

www-meriva-preklady.cz

O nás MERIVA je rodina

Odborné překlady dodáváme špičkovým firmám a odborníkům, třeba jako jste právě vyZa 15 let naší existence jich jsou už tisíce.

Nesmrtelný základ naší agentury je ale stále stejný — dvě osoby s vizí dodávat zákazníkům excelentní překlady ve vybraných odborných oblastech.

Jak MERIVA vznikla?

Začalo to všechno láskou... Psal se rok 2002. Ivana, původem Slovenka, studovala na vysoké škole angličtinu a Tomáš, „standardní“ Čech, studoval filozofii. Již v době studií si Ivana přivydělávala jako překladatelka. Díky zarputilé specializaci si rychle vybudovala pověst bezchybné překladatelky v právních překladech. Důraz na kvalitu práce a vysoké požadavky na ostatní překladatele rychle přinesl své ovoce. Klienti byli nadmíru spokojení a požadovali další překlady. Navíc jsme dokázali nabídnout kvalitní překlady nejen z oblasti právní, ale také ekonomické, marketingové nebo technické.

Jak vznikl název MERIVA?

Noví klienti se náš často ptají, zda jsme odvodili název od vozidla Opel Meriva. Ale název naší agentury má zcela jiný původ. Vznikl složením prvních třech písmen ze jména IVA-na MER-eiderová. Nic složitého, ale dobře to znělo — překladatelská agentura MERIVA.

Jak MERIVA pokračuje?

S přibývajícím počtem zakázek jsme si uvědomili, že na odborné překlady pro takové množství klientů nestačíme. Důsledně tedy vybíráme další překladatele, kteří jsou stejně dobří jako my. Překladatelská agentura MERIVA je stále rodinnou firmou, která za 15 let mnohonásobně vyrostla. Naši vzácní klienti se počítají v tisících, přeložené stránky v desetitisících.

Nejste našimi klienty? Tak to změňte!

Nejsnazší cestou je naše rychlá kalkulace! Dostanete ji na váš e-mail už do 60 minut. Naši stálí klienti oceňují nejen naši rychlost, ale i důraz na špičkové provedení každého překladu či korektury. Tyto služby jsou podpořeny příjemnou komunikací s každým klientem. 

Další informace

Klíčoví lidé

Napsali o nás

Výběr překladatelů

Příběh loga

Partneři

Obchodní podmínky

 

 

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies