meriva-preklady.cz
čeština
Psaní čárky před „než“ — co je správně?
Psaní čárky před „než“ — co je správně?
8.10.2018

www.meriva-preklady.cz

O nás MERIVA je rodina

MERIVA je pouze zástupným názvem pro dvě osoby, které tuto překladatelskou agenturu založily. Bylo to těsně po studiích na vysoké škole...

Jak MERIVA vznikla?

Začalo to všechno láskou dvou lidí v létě roku 2002. Ivana, původem Slovenka, studovala v té době angličtinu a Tomáš, standardní Čech, studoval filozofii. Již v té době si Ivana přivydělávala jako překladatelka a získávala zkušenosti v právních a odborných překladech. A jelikož Ivana byla v překladech opravdu dobrá, Tomáš jí pomáhal překlady koordinovat a propagovat.

Jak vznikl název MERIVA?

Název vznikl složením jména IVAna MEReiderová. Nic složitého, ale dobře to znělo - překladatelská agentura MERIVA.

Jaký byl zlomový bod?

Zlomový moment přišel, když Ivana otěhotněla. Tehdy jsme si uvědomili, že sami dva na překlady nestačíme. Začali jsme tedy vybírat překladatele, kteří by byli stejně dobří jako Ivana. Nebylo jich moc, ale nakonec jsme si vytvořili portfolio kvalitních překladatelů

Jak MERIVA pokračuje?

Překladatelská agentura MERIVA je stále rodinnou firmou, která ale mnohonásobně vyrostla. Naši vzácní klienti se počítají ve stovkách, přeložené stránky v tisících.

Ještě nejste klienty MERIVY?

Naši klienti oceňují náš důraz na špičkové provedení každého překladu či korektury. Tyto služby jsou podpořeny profesionální komunikací s každým klientem. Nahlédněte na reference našich klientů a získejte kvalitní překladatelské služby.

Co se o nás ještě dozvíte?

Klíčoví lidé

Napsali o nás

Výběr překladatelů

Partneři

Příběh loga

Obchodní podmínky

 

 

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan