meriva-preklady.cz
čeština
Smlouva o zpracování osobních údajů (GDPR) a její  překlad
Smlouva o zpracování osobních údajů (GDPR) a její překlad
13.6.2018

www.meriva-preklady.cz

O nás MERIVA, vítejte

MERIVA je společnost opírající se o hluboké znalosti, zkušenosti a nejnovější trendy v oblasti jazykových překladů a korektur. Specializujeme se především na vybrané oblasti překladatelství, ve kterých patříme k nejlepším.

Napsali o nás

Kdo jsme

Výběr překladatelů

Partneři

Příběh kolibříka

Obchodní podmínky

Vysoký standard práce je u celého týmu samozřejmostí. MERIVA nemá široké sítě překladatelů, ale jen několik precizně vybraných spolupracovníků, kteří jsou vysoce erudovaní a jejich překlady patří ke špičce v oboru.

Ptáte se, proč má MERIVA ve znaku kolibříka?

Hodnoty, které uznáváme

Tradice a historie

MERIVA se věnuje profesionálním překladům od roku 2002. Díky přísným vnitřním osnovám a spolupráci s těmi nejlepšími překladateli nezná naše práce kompromisy a patří mezi špičku v překladatelství.

Specializované služby

Nabídka překladů se zaměřuje především na vybrané odborné překlady (právo, ekonomie, marketing a technika), se kterými MERIVA pracuje na velmi vysoké úrovni.

Spolehlivost a kvalita

MERIVA si pevně stojí za tím, že nikdy nedá přednost kvantitě na úkor kvality. Vždy přijímáme jen objednávky, u kterých víme, že s výsledkem bude klient maximálně spokojený. Co nezvládneme, odmítneme.

Vstřícnost a vysoká kvalita služeb

Doménou společnosti MERIVA je přívětivé jednání a otevřenost ke klientovi. Vše probíhá dle domluvených termínů a veškeré texty jsou odevzdané včas a v požadované kvalitě.

Kvalita na prvním místě

Ačkoliv naše společnost není certifikována normami ČSN, troufáme si tvrdit, že tyto normy splňujeme lépe než ostatní. Skutečnou normou jsou pouze naši klienti, jejichž spokojenost a opakované objednávky mají nejlepší vypovídací hodnotu.

Přidejte se mezi naše klienty

Naši klienti oceňují zejména náš důraz na špičkové provedení každého překladu a korektury. Tyto služby jsou podpořeny profesionální komunikací s každým klientem. Denně poskytujeme služby mnoha významným institucím, velkým společnostem i fyzickým osobám. Naši odběratelé pochází nejen z České republiky, ale také z USA, Velké Británie, Kanady, Švýcarska, Slovenska a dalších zemí. Vybrané klienty uvádíme v referencích, přidejte se mezi ně.

Pro osobní seznámení se společností MERIVA nás neváhejte kontaktovat.

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan