meriva-preklady.cz
čeština
Zpozdálí vs. zpovzdálí — co je správně?
Zpozdálí vs. zpovzdálí — co je správně?
30.11.2018

www.meriva-preklady.cz

O nás MERIVA je rodina

MERIVA je pouze zástupným názvem pro dvě osoby, které tuto překladatelskou agenturu založily. Bylo to těsně po studiích na vysoké škole...

Jak MERIVA vznikla?

Začalo to všechno láskou... Psal se rok 2002. Ivana, původem Slovenka, studovala na vysoké škole angličtinu a Tomáš, „standardní“ Čech, studoval filozofii. Již v době studií si Ivana přivydělávala jako překladatelka. Získávala cenné zkušenosti v právních překladech. Náš láskyplný tým byl opravdu skvělý a naše překlady jsme začali propagovat a profesionálně koordinovat.

Jak vznikl název MERIVA?

Název vznikl složením prvních třech písmen ze jména IVA-na MER-eiderová. Nic složitého, ale dobře to znělo — překladatelská agentura MERIVA.

Jaký byl zlomový bod?

S přibývajícím počtem zakázek jsme si uvědomili, že sami dva na překlady nestačíme. Začali jsme tedy vybírat překladatele, kteří by byli stejně dobří jako Iva. Moc jich ale nebylo. Postupně jsme si vytvořili portfolio kvalitních překladatelů

Jak MERIVA pokračuje?

Překladatelská agentura MERIVA je stále rodinnou firmou, která ale mnohonásobně vyrostla. Naši vzácní klienti se počítají ve stovkách, přeložené stránky v tisících.

Že ještě nejste našimi klienty?

Tak to změňte právě teď! 

Naši klienti oceňují náš důraz na špičkové provedení každého překladu či korektury. Tyto služby jsou podpořeny profesionální komunikací s každým klientem. Nahlédněte na reference našich klientů a získejte kvalitní překladatelské služby.

Další informace

Klíčoví lidé

Napsali o nás

Výběr překladatelů

Partneři

Příběh loga

Obchodní podmínky

 

 

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan