meriva-preklady.cz
čeština
Překlady s tlumočnickou doložkou
Překlady s tlumočnickou doložkou
29.5.2024

www.meriva-preklady.cz

Překlady z angličtiny i do angličtiny

Odborné překlady z/do angličtiny jsou pro nás každodenním „chlebem“.

Právní terminologie, technická dokumentace nebo prezentace na www stránkách? Anglické překlady pro vás budou dělat pouze ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí

Precizní překladatelé

Vaše překlady budou „perfect“. Kvalita anglického překladu je úměrně závislá na kvalitě překladatele z/do angličtiny. Proto pro vás vybíráme odborníky a rodilé mluvčí, kteří rozumí anglickému jazyku na nejvyšší úrovni. 

právní překlady pro Rowan Legal        Překlady návodů pro Fender   právní překlady pro CHUBB    Jazykové korektury angličtiny pro Univerzitu Karlovu   Překlady sociologie pro Masarykovu univerzitu Korektury angličtiny pro Ostravská univerzita

 

On-line objednávka ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty a Vaše požadavky.
Použijte k tomu rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Zkontrolujte kalkulaci.
Do 30 až 60 minut dorazí na Váš e-mail kalkulace od našeho týmu.

3. Nyní můžete objednat překlad.
Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

 

Překlad objednáte on-line

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z New Yorku. Hotový anglický překlad obdržíte na e-mail v dohodnutém termínu!

Cena anglických překladů

Každý odborný text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Ceny za standardní překlad z/do angličtiny se pohybují v rozmezí 285 Kč až 575 bez DPH (344 Kč až 695 Kč s DPH).

 

Získejte excelentní překlady z/do angličtiny

 

 

Angličtina s profesionály

Zajistíme vám překlady z angličtiny a zároveň překlady do angličtiny. Angličtina je naší specializací již více než 15 let. Spolupracujeme s pečlivě vybranými rodilými mluvčími, kteří bravurně ovládají pravopis, terminologii a stylistiku. Samozřejmostí jsou také korektury angličtiny rodilým mluvčím

Překlady ověřené klienty

Vy jste naším jediným cílem. Vy a vaše spokojenost s našimi překlady. Díky sociálním sítím víme, že se náš cíl daří. Získáváme od klientů cenná hodnocení jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Těšíme se, až se na nás budete chtít spolehnout. Jsme připraveni!

spolehlivé překlady

 

Překlady angličtina + čeština

Standardně provádíme překlady z češtiny do angličtiny. Překlad do angličtiny je vůbec nejžádanější službou a využíváme ho u všeobecných i odborných překladů.

Překlady angličtina + jiné jazyky

Potřebujete přeložit angličtinu v kombinaci s jiným jazykem? No problem! Standardně překládáme odborné texty ze slovenštiny do angličtiny. Sazba je u této kombinaci podobná jako u českého překladu do angličtiny.

K dispozici máme také kvalitní překladatele, kteří překládají kombinace němčina + angličtina. Cena je vyšší, ale rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. V kombinaci s angličtinou zvládáme i další cizí jazyky — maďarštinu, ruštinu a další. 

překlady angličtiny - anglický jazyk

 

 

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies