meriva-preklady.cz
čeština
Svůj vs. váš/můj/tvůj — co je správně (v reklamě)?
Svůj vs. váš/můj/tvůj — co je správně (v reklamě)?
8.10.2019

www.meriva-preklady.cz

Překlady z angličtiny i do angličtiny

Odborné překlady z/do angličtiny jsou pro nás každodenním poselstvím. Právní terminologie, technická dokumentace nebo prezentace na www stránkách. Anglické překlady pro vás budou dělat pouze ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí. Garance přesného termínu dodání je samozřejmostí.

Angličtina s profesionály

Zajistíme vám překlady z angličtiny a zároveň překlady do angličtiny. Angličtina je naší specializací již více než 15 let. Spolupracujeme s pečlivě vybranými rodilými mluvčími, kteří bravurně ovládají pravopis, terminologii a stylistiku. Samozřejmostí jsou také korektury angličtiny rodilým mluvčím

Získejte excelentní překlady z/do angličtiny

 

Kde a jak můžete překlad objednat?

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z New Yorku. Stačí nám poslat e-mailem váš text a na základě kalkulace jej objednat. Hotový překlad z/do angličitny pošleme na Váš e-mail. Vše v předem dohodnutém termínu!

Cena anglických překladů

Pro reálnou cenu překladu je zásadní vstupní analýza textu. Každý text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Sazby za standardní překlad z/do angličtiny se pohybují v rozmezí 285 Kč až 575 bez DPH (344 Kč až 695 Kč s DPH).

 

Anglický překlad jednoduše ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty
Pošlete nám vaše texty a požadavky. Můžete použít rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Vyhodnoťte kalkulaci
Do 30 až 60 minut sestaví náš tým kalkulaci na míru a odešleme vám ji na e-mail.

3. Objednejte překlad
Kalkulaci stačí schválit jen zpětně e-mailem. 

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

Precizně vybraní překladatelé

Chceme, aby vaše překlady byly „perfect“ a vy jste je mohli prezentovat důležitým klientům. Kvalita anglického překladu je úměrně závislá na kvalitě překladatele z/do angličtiny. Vybíráme pro vás překladatele, kteří rozumí anglickému jazyku na nejvyšší úrovni, rodilé mluvčí s hlubokými zkušenostmi a profesionálním přístupem. Získejte bezchybné odborné překlady bez starostí navíc!

právní překlady pro CHUBB    právní překlady pro Rowan Legal     technické překlady pro MOL     Překlady návodů pro Fender   Technické překlady pro Slovaktual   Překlady www stránek pro Fischer CK  

 

Překlady ověřené klienty

Vy jste naším jediným cílem. Vy a vaše spokojenost s našimi překlady. Díky sociálním sítím víme, že se náš cíl daří. Získáváme od klientů cenná hodnocení jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Těšíme se, až se na nás budete chtít spolehnout. Jsme připraveni!

spolehlivé překlady

Co vždy získáte?

  • Rychlou a bezproblémovou komunikaci.
  • Přehlednou kalkulaci do 30 až 60 minut.
  • Překlad zadáte pouze ve 3 krocích.
  • Nejoptimálnější poměr cena/kvalita.
  • Překlad zpracovaný profesionálním překladatelem.

 

A mnoho dalšího odkryjete, až se nám ozvete. :-)

 

Překlady z češtiny do angličtiny

Standardně provádíme překlady z češtiny do angličtiny. Překlad do angličtiny je vůbec nejžádanější službou a využíváme ho u všeobecných i odborných překladů.

Procesy překladu anglického jazyka

  • Zvolíme profesionálního překladatele specializovaného na anglické texty.
  • Pomocí odborných česko-anglických slovníků použije vhodnou anglickou terminologii.
  • Na základě bohatých zkušeností s anglickým jazykem použije anglickou stylistiku.
  • Píšeme o překladech odborný blog.

Angličtina a další jazyky

Potřebujete-li přeložit text ze slovenštiny do angličtiny, držíme stejnou sazbu jako u českého překladu do angličtiny. Slovenštinu považujeme za rodný jazyk, a tak neúčtujeme překlad mezi dvěma cizími jazyky. 

Máme k dispozici kvalitní překladatele, kteří překládají přímo z němčiny do angličtiny a obráceně. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má tato kombinace vyšší sazbu. Nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. V kombinaci s angličtinou zvládáme i další cizí jazyky — němčinu, maďarštinu, ruštinu a další. 

 

©2019 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2019 PANKREA Provozováno na systému Estofan