meriva-preklady.cz
čeština
Překlady s tlumočnickou doložkou
Překlady s tlumočnickou doložkou
29.5.2024

www.meriva-preklady.cz

Překlady ze slovenštiny i do slovenštiny

Překlady do slovenštiny vyžaduje spousta našich klientů. Na profesionální úrovni! Potřebují je k prodeji produktů a služeb. Nebo je používají pro obchodní jednání. Slovenské překlady dodáme i vám v kvalitě rodilých mluvčí

Precizní překladatelé

Není nic horšího než se na Slovensku ztrapnit špatně přeloženými texty. Jedině přísným výběrem překladatelů slovenštiny vám zajistíme bezproblémovou prezentaci a jednání. Naši překladatelé mají aktivní překladatelskou praxi a jsou rodilými Slováky. 

Překlady elektroniky a IT pro NEC   Internetové překlady pro GoodData    Jazykové korektury angličtiny pro Univerzitu Karlovu   Překlady sociologie pro Masarykovu univerzitu    Překlady korespondence pro Greenpeace   Překlady vědeckých studií Unipetrol  

 

On-line objednávka ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty a Vaše požadavky.
Použijte k tomu rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Zkontrolujte kalkulaci.
Do 30 až 60 minut dorazí na Váš e-mail kalkulace od našeho týmu.

3. Nyní můžete objednat překlad.
Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

 

Překlad objednáte on-line

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z Bratislavy. Hotový slovenský překlad obdržíte na e-mail v dohodnutém termínu!

Cena slovenských překladů

Každý odborný text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Ceny za standardní překlad z/do slovenštiny se pohybují v rozmezí 165 Kč až 355 bez DPH (199 Kč až 429 Kč s DPH).

 

Získejte excelentní překlady z/do slovenštiny

 

 

Slovenština s profesionály

Díky naší překladatelské agentuře získáte překlady ze slovenštiny i do slovenštiny na profesionální úrovni. Vybereme vám takové rodilé mluvčí, kteří bravurně ovládají pravopis, terminologii a stylistiku. Samozřejmostí jsou také korektury slovenštiny rodilým mluvčím

 

Překlady ověřené klienty

Dobře odvedený překlad, který klientovi zajistí jeho bezproblémové použití. To je náš jediný cíl! Nejvyšším uznáním je pro nás následně, pokud získáme pozitivní zpětnou vazbu. A daří se nám! Jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5). Připojte se i vy mezi naše spokojené klienty!

spolehlivé překlady

 

Překlady slovenština + čeština

Hlavní doménou jsou překlady z češtiny do slovenštiny a zpět. Velmi často zpracováváme technické manuály, právní smlouvy, ale překládáme i webové stránky.

Překlady slovenšitna + jiné jazyky

Potřebujete přeložit slovenský text v kombinaci s jiným jazykem? Nie je problém! Standardně překládáme odborné texty ze slovenštiny do angličtiny. Sazba je u této kombinaci podobná jako u českého překladu do angličtiny.

K dispozici máme také kvalitní překladatele, kteří překládají kombinace němčina + slovenština. Cena je vyšší, ale rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. V kombinaci se slovenštinou zvládáme i další cizí jazyky — maďarštinu, ruštinu a další. 

překlady slovenštiny - slovenský jazyk

 
©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies