meriva-preklady.cz
čeština
Překlady s tlumočnickou doložkou
Překlady s tlumočnickou doložkou
29.5.2024

www.meriva-preklady.cz

Korektury němčiny od rodilých mluvčí

Korektury jsou o maličkostech, a proto zaměstnáváme pedantské korektory němčiny. Rodilí mluvčí němčiny rychle objeví nedodostatky v překládaných dokumentech. Korektoři projdou veškeré nesprávnosti, chyby a překlepy a opraví je dle pravopisu německého jazyka a aby váš důležitý text byl dokonalý.

Samostatné korektury

Korektury rodilými mluvčími zajišťujeme pro texty, které překládají naši překladatelé. Samotné korektury bez našeho překladu provádíme méně často. Je to většinou tím, že texty přeložené jiným zhotovitelem mohou být velmi nízké kvality.

Cena korektury němčiny

Orientační sazba za profesionální korektury němčiny je cca 199 Kč bez DPH (241 Kč) za 1 normovanou stranu. Nicméně sazba se může změnit na základě náročnosti či rozsahu korektury. Pošlete nám svou poptávku přes rychlý on-line formulář.

Avšak každý text je unikátní - odlišuje se co do rozsahu, odbornosti, formátu, ale i dle termínu dodání. Pokud se budeme moci seznámit s vaším textem a vašimi požadavky, může dojít ke snížení sazeb, případně k jejich zvýšení (např. expresní termíny).

nemcina

 

Jaký druh korektury pro německý jazyk zvolit?

Korektury němčiny jsou často spojeny právě s překlady do němčiny, aby ve výsledku rodilý mluvčí nepoznal, že se jedná o překlad.

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies