meriva-preklady.cz
čeština
Překlady s tlumočnickou doložkou
Překlady s tlumočnickou doložkou
29.5.2024

www.meriva-preklady.cz

Reference firmy a korporace

Překlady a korektury pro soukromé společnosti patří mezi nejčastější zakázky. Zabýváme se podle potřeby jak jednorázovými projekty, tak dlouhodobou spoluprací. 

Mol

MOL Česká republika

MOL je vedoucí mezinárodní, integrovaná ropná a plynárenská společnost se sídlem v Maďarsku s více než 75letou tradicí. Pro společnost MOL provádíme od roku 2015 překlady na pravidelné bázi. Jedná se převáženě o překlady angličtiny, ale také maďarštiny či slovenštiny. Často se jedná o právní, ekonomické či technické překlady. 

 

hermes

Hermès

Sortiment společnosti zahrnuje luxusní kabelky, obuv, šperky, oděvy a další. Výrobky se vyznačují exkluzivní kvalitou a patří mezi špičku v řemeslném zpracování. Pro českou pobočku zpracováváme především marketingové materiály. Provádíme jak překlady, tak korektury rodilými mluvčími. Dále poskytujeme právní překlady.

 

gooddata

Gooddata

Původem česká společnost je velmi úspěšná na obou stranách oceánu a pracuje pro společnosti jako Groupon, Time Warner Cable, Twitter, Pandora, Seznam.cz nebo Centrum Holdings. Stojí za ní nejprestižnější světoví investoři v čele s Andreessen & Horowitz. Spolupracujeme již od roku 2012. Předně se jedná o překlady s právní problematikou.

 

Další klienti

alonecčeská televize česká poštamicrosoftstemmarkskanskacapietrojwt

 

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies