meriva-preklady.cz
čeština
Velká písmena: události, akce, soutěže — co je správně?
Velká písmena: události, akce, soutěže — co je správně?
19.2.2018

www.meriva-preklady.cz

Korektury češtiny dokonalost v maličkostech

I malá chyba v textu může vašeho klienta či čtenáře odradit například od zakoupení produktu či využití vašich služeb. Provádíme korektury češtiny na špičkové úrovni, na které se můžete spolehnout, a text bez obav prezentovat. Najdeme veškeré drobné chyby v textu, které jsou v rozporu s pravopisem češtiny. Váš důležitý text bude po naší korektuře češtiny naprosto dokonalý. Díky odborné kontrole a úpravě zvýšíte jeho úspěšnost a atraktivnost.

Cena korektury češtiny

Orientační sazba za profesionální korektury češtiny je 149 Kč bez DPH (180 Kč) za 1 normovanou stranu. Nicméně sazba se může změnit na základě náročnosti či rozsahu korektury. Pošlete nám svou poptávku přes rychlý on-line formulář.

Avšak každý text je unikátní - odlišuje se co do rozsahu, odbornosti, formátu, ale i dle termínu dodání. Pokud se budeme moci seznámit s vaším textem a vašimi požadavky, může dojít ke snížení sazeb či optimalizaci ceny, případně k jejich zvýšení (např. expresní termíny). Neváhejte a pošlete nám již nyní vaše podklady pro přípravu nezávislé cenové kalkulace.

cestina

Jazyková korektura češtiny

Jazyková korektura češtiny zahrnuje kontrolu pravopisu, překlepů a všeobecné terminologie. Úkolem korektora je zkontrolovat text tak, aby byl zcela bez chyb a v souladu s pravidly českého pravopisu. Texty po našich korekturách jsou ale nejen správné z hlediska pravopisného, lépe se také čtou, a mohou tak vaše čtenáře více zaujmout.

Jazykové korektury češtiny se využívají také v případě, že vám vypracujeme překlad z cizího jazyka do českého jazyka. Tyto korektury v rámci překladů vám zajistí výhodnější ceny.

Další druhy českých korektur

Díky zkušeným odborníkům vám můžeme nabídnout různé druhy a kombinace korektur. Záleží jen na vás, jak hodně chcete do textu zasahovat. Při prozkoumání vašich textů a přípravě nezávislé kalkulace vám doporučíme vhodný postup.

Formáty pro korekturu českého jazyka

Korekturu českého jazyka (nebo překladů) provádíme ve všech standardních elektronických formátech.

  • Fyzická forma (text ke korektuře lze poslat poštou, faxem nebo ho doručit osobně)
  • Dokumenty MS Office (korektorujeme prakticky všechny textové formáty, např. DOC, XLS, PPT atd.)
  • Dokumenty OpenOffice (korektorujeme prakticky všechny textové formáty, které tento program nabízí)
  • Obrázkové formáty (korektorujeme např. TIFF, JPEG, GIF, BMP apod.)
  • Oskenované formáty (korektorujeme zejména PDF)
  • Formáty www stránek (korektorujeme např. HTML, PHP, ASP atd.)

Ačkoli se s fyzickými texty prakticky již nesetkáváme, nejsou samozřejmě odmítány.

©2018 meriva-preklady.cz Webové stránky a SEO ©2018 PANKREA s.r.o. Provozováno na systému Estofan