meriva-preklady.cz
čeština
Překlady s tlumočnickou doložkou
Překlady s tlumočnickou doložkou
29.5.2024

www.meriva-preklady.cz

Korektury slovenštiny kvalitní texty prodávají

Slovensko je spřízněným státem nejen politicky, ale také ekonomicky. Proto velmi dobře víme, že prezentace produktů či služeb ve slovenštině musí být na vysoké úrovni. Pokud tedy chcete expandovat, nenechte nic náhodě. Překladatelská agentura MERIVA se věnuje nejen profesionálním slovenským překladům, ale také precizním jazykovým korekturám.

Cena korektury slovenštiny

slovenstina

 

Jazyková korektura slovenštiny

Úkolem jazykové korektury slovenštiny rodilým mluvčím je zkontrolovat text po pravopisné a stylistické stránce. Jazyková korektura slovenského jazyka zároveň samozřejmě zahrnuje opravu překlepů, jednotnosti textu a všeobecné terminologie. Korektura slovenštiny může být též součástí překladu do slovenštiny.

Předtiskové korektury letáků i knih

Předtisková korektura slovenštiny se vyhotovuje nejčastěji v případě letáků, brožur nebo článků ve slovenštině. Naši korektoři provádí profesionální předtiskové korektury slovenštiny, proto se na výslednou podobu můžete 100% spolehnout. Předtisková korektura zahrnuje kontrolu pravopisu, překlepů i formátování textu a grafických prvků.

 

Odborné korektury slovenský textů

Pro určité druhy vysoce odborných překladů poskytujeme korekce slovenštiny provedené specialistou v daném oboru. Pokud máte o tento druh korektury slovenštiny zájem, kontaktujte nás prosím a my se pokusíme takového odborníka zajistit. Odborná korektura zahrnuje kontrolu odborné slovenské terminologie použité při překladu.

Nevěnujeme se plošně všem odborným korekturám, ale pouze těm oblastem, na které máme vysoce erudované pracovníky, díky nimž vám můžeme nabídnout špičkovou kvalitu. Pokud jsme si jisti, že by výsledek nebyl dokonalý, text odmítneme. Společnost MERIVA si stojí za kvalitou, které dává přednost před kvantitou.

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies