meriva-preklady.cz
čeština
Překlady s tlumočnickou doložkou
Překlady s tlumočnickou doložkou
29.5.2024

www.meriva-preklady.cz

Překlady ze španělštiny i do španělštiny

Nemějte starosti s odbornými překlady z/do španělštiny. Naši excelentní překladatelé vám je zajistí na sto procent. Právní dokumenty, technické návody nebo www stránky. Španělské překlady pro vás přeloží pouze ti nejlepší překladatelé a rodilí mluvčí

Precizně vybraní překladatelé

Garantujeme vám, že vaše překlady španělštiny budou „perfecto“. Kvalita španělského překladu je ovšem závislá na kvalitě překladatele z/do španělštiny. S námi ale neuděláte chybu! Spolupracujeme s překladateli, kteří špičkové ovládají španělský jazyk nebo jsou rodilými mluvčími.

Překlady korespondence pro Greenpeace   Překlady vědeckých studií Unipetrol       Překlady psychologie a sociologie pro Univerzita palackého právní překlady pro Rowan Legal právní překlady pro CHUBB   

   

On-line objednávka ve 3 krocích

1. Pošlete nám texty a Vaše požadavky.
Použijte k tomu rychlý formulář nebo ceny@meriva-preklady.cz

2. Zkontrolujte kalkulaci.
Do 30 až 60 minut dorazí na Váš e-mail kalkulace od našeho týmu.

3. Nyní můžete objednat překlad.
Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Získejte svou kalkulaci
do 30 až 60 minut! Na překladu začneme pracovat
teprve poté, co ji schválíte.
Veškeré dokumenty, které nám pošlete ke kalkulaci, pokládáme za vysoce důvěrné!

 

 
 

 

Překlad objednáte on-line

Překlad můžete objednat odkukoliv v České republice, ale i po světě. Naši klienti jsou z Prahy, ale i z Madridu. Hotový španělský překlad obdržíte na e-mail v dohodnutém termínu!

Cena španělských překladů

Každý odborný text pečlivě vyhodnocujeme na základě 7 důležitých faktorů. Ceny za standardní překlad z/do španělštiny se pohybují v rozmezí 285 Kč až 575 bez DPH (344 Kč až 695 Kč s DPH).

 

Získejte excelentní překlady z/do španělštiny

 

 

Španělština s profesionály

Získejte s námi excelentní překlady z češtiny do španělštiny či ze španělštiny do češtiny. Provádíme je na vysoké úrovni již velkou řádku let. Spolupracujeme s ověřenými španělskými překladateli a rodilými mluvčími. Můžete u nás snadno objednat také korektury španělštiny rodilým mluvčím.

Překlady ověřené klienty

Pokud vy budete spokojení s našimi překlady, budeme spokojení i my! Víme, že je potřebujete pro bezproblémovou činnost ve vašem byznyse. A díky naší precizní práci získáváme velmi dobrou zpětnou vazbu. Pětihvězdičkové hodnocení jak na Facebooku (4,9 z 5), tak na Google (5 z 5) je pro nás ohromnou pochvalou.

spolehlivé překlady

 

Překlady španělština + čeština

Překlatelská agentura MERIVA je synonymem pro překlady španělštiny. Na překlady z češtiny do španělštiny se dokonce specializujeme. Na základě bedlivého studia rozumíme španělskému jazyku na nejvyšší úrovni, máme dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup. Víme, že naše erudice je největší výhodou právě pro vás!

Překlady španělština + další jazyky

Naší standardní službou jsou také překlady ze španělštiny do slovenštiny. Slovenštinu nepokládáme za cizí jazyk. Narozdíl od jiných překladatelských firem tak neúčtujeme příplatky za překlad mezi cizími jazyky.

Máme dispozici kvalitní překladatele, kteří překládájí přímo z angličtiny do španělštiny. Jelikož se jedná o dva cizí jazyky, má tato kombinace sice vyšší sazbu. Nicméně rozhodně ušetříte, než kdybyste si nechali provádět překlad přes český jazyk. V kombinaci se španělštinou překládáme i další cizí jazyky — němčinu, maďarštinu, ruštinu a další. 

překlady španělštiny - španělský jazyk

 

 

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies