meriva-preklady.cz
čeština
Doba autokorekce: když pravopisně hloupneme
Doba autokorekce: když pravopisně hloupneme
8.8.2017

Tomáš Nezbeda (www.meriva-preklady.cz)

Překlady z maďarštiny i do maďarštiny

Maďarština patří mezi ugrofinské jazyky a je diametrálně odlišná od běžných evropských jazyků. Vybraní tlumočníci a překladatelé agentury MERIVA se však na tento zajímavý jazyk specializují a díky odbornému vzdělání a mnohaleté praxi vám mohou nabídnout špičkové všeobecné i odborné překlady z maďarštiny i do maďarštiny.

Překlady - maďarština, slovenština a čeština

Překlady maďarského jazyka jsou pro společnost MERIVA standardem. Přestože se nejedná až o tak častý jazyk, jako je například angličtina či němčina, připravíme pro vás prestižní překlady všeobecných i odborných textů. Při kombinaci překladů maďarštiny s češtinou či slovenštinou držíme stejnou cenovou sazbu. 

V případě zájmu MERIVA zajišťuje také korekturu maďarštiny.

madarstina

Jak dlouho překlad z maďarštiny trvá?

Překlady provádíme tzv. on-line. Čas potřebný pro překlad maďarského jazyka je odvozen od mnoha proměnných - odbornost, jazyková kombinace, formát textu, kvalita výchozího textu. Standardně lze přeložit 6 normovaných stran za 1 pracovní den, ale umíme také expresní překlady.

Proč je kvalita překladů tak vysoká?

Překladatelská agentura MERIVA má od svého počátku nastavené vysoké interní standardy práce, které dodržuje celý tým. To se následně odráží nejen při výběru překladatelů, ale také při komunikaci a preciznosti jednotlivých překladů. Léty budovaná pozice na českém trhu, vytrvalost a vysoká kvalita, které si cení celá řada významných klientů, posunulo společnost MERIVA mezi špičku v oboru. Poznejte její kvality i vy.

©2017 meriva-preklady.cz Webové stránky a SEO ©2017 PANKREA s.r.o. Provozováno na systému Estofan