Překlady ze slovenštiny a do slovenštiny

Překlady do slovenštiny

Překlady ze slovenštiny a do slovenštiny

Profesionální překlady do/z slovenštiny provádějí výhradně rodilí mluvčí slovenštiny s vysokoškolským vzděláním.
Díky tomu může naše překladatelská agentura zajistit precizní překlady i pro tak blízký jazyk, jakým je slovenenština. Pošlete nám nezávaznou poptávku na překlady slovenských textů.

Jak překlad objednáte?

Pošlete nám e-mail s textem k překladu
(Word, Excel, PDF atd.) a popište vaše požadavky. Můžete také použít náš rychlý on-line formulář.

Co s překlady dokážeme?

Překlady do slovenštiny z různých jazyků

Překlady z češtiny do slovenštiny

Překlady z češtiny do slovenštiny jsou u nás velice časté. Všechny překlady v kombinaci čeština - slovenština zpracovávají rodilí mluvčí slovenského jazyka. K překladům lze doplňkově objednat také druhotnou korekturu rodilým mluvčím slovenštiny.

Překlady z angličtiny do slovenštiny

Překlad z angličtiny do slovenštiny není problémem. Máme k dispozici prvotřídní překladatele v kombinaci angličtina - slovenština. Navíc slovenštinu pokládáme za rodný jazyk, a proto vám můžeme nabídnout nižší sazby než ostatní překladatelské agentury. Více informací o překladech z/do angličtiny.

Překlady z ostatních jazyků do slovenštiny

Tak jako v případě předchozí jazykové kombinace, překládáme do slovenského jazyka i z ostatních jazyků: němčina, maďarština, polština, ruština atd. Slovenština je i v těchto kombinacích počítána jako rodný jazyk, tudíž neplatíte vyšší sazbu.

Překlady ze slovenštiny do různých jazyků

Překlady ze slovenštiny do češtiny

Překlady ze slovenštiny do češtiny nejsou tak časté jako při opačné kombinaci čeština - slovenština. Přesto i s těmito překlady máme cenné zkušenosti napříč různými obory.

Překlady ze slovenštiny do angličtiny

Na profesionální úrovni vyhotovujeme také překlady ze slovenštiny do angličtiny. Máme k dispozici špičkové překladatele ze Slovenské republiky, kteří bravurně ovládají anglický jazyk. Navíc slovenštinu pokládáme za rodný jazyk, a proto vám můžeme nabídnout nižší sazby než ostatní překladatelské agentury.
Více informací o překladech z/do angličtiny.

Překlady ze slovenštiny do ostatních jazyků

Tak jako v případě předchozí jazykové kombinace, překládáme ze slovenského jazyka i do ostatních jazyků: němčina, maďarština, polština, ruština atd. Slovenština je i v těchto kombinacích počítána jako rodný jazyk, tudíž neplatíte vyšší sazbu.

Tip pro překlady do slovenštiny Máte zájem přeložit jinou jazykovou kombinaci? Neváhejte a obratem nás kontaktujte.

Naši klienti

Dovolujeme si vám představit některé naše spokojené zákazníky (firmy, státní instituce i soukromé osoby), u nichž provádíme slovenské překlady.

Tip pro překlady do slovenštiny Prohlédněte si naše další reference.

Když lidé hledají informaci o překladech do slovenského jazyka hledají v kombinaci se slovem překlad slova: přeložit z češtiny do slovenštiny, z českého do slovenského jazyka, z angličtiny do slovenštiny, z anglického do slovenského jazyka.Kontakt


Bezplatná kalkulace překladu


Facebook   Google+   Překlad Korektura CZ

Naši vážení klienti

  • Univerzita Karlova v Praze
  • Slezská univerzita
  • Fyzikální ústav AV ČR
  • Imperial College London
  • Správa Pražského hradu
  • Skanska
  • JWT
  • Nikon
  • Česká pošta

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Překladatel
Ivana
Hlavní překladatelka
Manager
Tomáš
Project Manager