meriva-preklady.cz
čeština

Anglická gramatika je naším denním chlebem

3.3.2023
Přečteno: 648x

www.meriva-preklady.cz

Nejste si jistí správným použitím slovesného času, slovosledem nebo frázemi? V tom případě jste na správné adrese. Anglická gramatika totiž není vždy úplně jednoduchá. Ovšem naši zkušení překladatelé mají všechny tyto znalosti v malíku, protože anglická gramatika je jejich nejlepším přítelem a denním chlebem.

anglická gramatika

Anglická gramatika může být záludná

Anglické předložky, zájmena, slovosled, slovíčka i anglická abeceda a spousta dalšího je něco, co se prostě musíte naučit. Pokud potřebujete kvalitní text v anglickém jazyce se správnou gramatikou, rozhodně doporučujeme nechat překlad na profesionálech. Přeci jenom takový překlad bude hlavně vaší vizitkou. Anglická gramatika totiž umí být pěkně záludná a nepříjemná, a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

3 zajímavosti, aneb věděli jste, že angličtina:

 1. má za rok až 4 tisíce nových slov?
 2. je jazykem s nejbohatší slovní zásobou na světě?
 3. je jazykem, který používá 20% populace?


Na jaké další jazyky se specializujeme?

 • němčina
 • španělština
 • francouzština
 • ruština
 • slovenština
 • polština
 • maďarština

Objednejte si překlad online

Díky online formuláři nezáleží na tom, jestli jste v Praze, nebo kdekoliv jinde.

 1. Použijte k tomu rychlý formulář
 2. Zkontrolujte kalkulaci
  Do 30 až 60 minut dorazí na váš e-mail kalkulace od našeho týmu.
 3. Nyní můžete objednat překlad
  Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.Nejnovější v kategorii

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies