meriva-preklady.cz
čeština

Jazyková korektura textu je nezbytností

30.8.2022
Přečteno: 1074x

www-meriva-preklady.cz

Chybovat je lidské - ovšem pro důležité dokumenty toto přísloví rozhodně neplatí. Každá firma, subjekt nebo jednotlivec chce být prezentován na profesionální úrovni a žádné omyly nejsou přípustné. Proto je jazyková korektura textu naprosto nezbytnou součástí každého překladu.

jazyková korektura

Jazyková korektura textu rodilým mluvčím

U nás v Merivě u každého textu zaručujeme jazykovou korekturu rodilým mluvčím zaměřenou na gramatickou a stylistickou vytříbenost překladu. Tím je mimo jiné dosaženo také přirozenosti, důvěryhodnosti a srozumitelnosti. Pro vás to znamená, že se budete textem moci kdekoliv prezentovat, protože na každého čtenáře bude působit jako autorský text.

Korektura pro všechny publikované texty

Jazykovou korekturu textu provádí vždy rodilý mluvčí z oblasti, do které je překlad směřován. Protože jenom on zná lokální jazykové odlišnosti, ale i zdejší kulturní specifika.

U obzvláště důležitých dokumentů je možné zajistit i vícestupňovou korekturu. V každém případě by korekturou měly projít všechny texty, které jsou určené k publikaci - například webové stránky, smlouvy, tiskové zprávy, propagační, marketingové a informační materiály, návody a podobně.

V Merivě pro vás zajišťujeme:

 • jazykovou korekturu
 • předtiskovou korekturu
 • stylistickou korekturu
 • srovnávací korekturu
 • odbornou korekturu
 • technickou korekturu

Objednejte si jazykovou korekturu online

 1. Použijte k tomu rychlý formulář
 2. Zkontrolujte kalkulaci
  Do 30 až 60 minut dorazí na váš e-mail kalkulace od našeho týmu.
 3. Nyní můžete objednat překlad
  Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.Nejnovější v kategorii

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies