meriva-preklady.cz
čeština

Korektura diplomové práce

28.6.2022
Přečteno: 1161x

www.meriva-preklady.cz

Konečně ji máte napsanou, ovšem nejste si jisti správnou gramatikou a dalšími stylistickými záludnostmi? Nenechávejte nic náhodě a nechte si svou práci na závěr ještě zkontrolovat. Pokud totiž svým textem prezentujeme sami sebe, je nezbytné, aby text byl v pořádku. Proto by korektura diplomové práce měla být samozřejmostí.

korektura diplomové práce

V Merivě si vezmeme korekturu vaší diplomové práce na starost

Každá psaná práce by před svým publikováním měla projít jazykovou a stylistickou korekturou. U nás v Merivě se mimo jiné specializujeme také na jazykové a stylistické korektury diplomových a dalších vysokoškolských prací.

Korektura diplomové práce obsahuje:

 • oprava překlepů
 • celková oprava gramatiky textu
 • úprava a náhrada nevhodné slovní zásoby
 • úprava stylistiky

Korektura v jiném jazyce?

Studujete v zahraničí a píšete vaši diplomovou práci v jiném jazyce? Ani to není problém. U nás je korektura rodilým mluvčím běžnou součástí našich služeb. Rodilý mluvčí provádí jazykové, odborné i stylistické korektury, proto je nutností jeho perfektní znalost daného jazyka, jeho pravopisu, terminologie, správné skladby věty a tak dále.

Korektury češtiny a cizích jazyků

Objednejte si korekturu online

 1. Použijte k tomu rychlý formulář
 2. Zkontrolujte kalkulaci
  Do 30 až 60 minut dorazí na váš e-mail kalkulace od našeho týmu.
 3. Nyní můžete objednat překlad
  Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.Nejnovější v kategorii

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies