meriva-preklady.cz
čeština

Korektura bakalářské práce

27.9.2022
Přečteno: 1162x

www.meriva-preklady.cz

Máte svou bakalářskou práci konečně napsanou? Tak teď začínají teprve ty pravé galeje, je totiž potřeba začít hledat chyby, překlepy, zkontrolovat pravopis a opravit stylistiku. Je to celkem nudná práce bez většího efektu, protože vy sami máte ten text tak nakoukaný, že objevit v něm chyby, nebude vůbec snadné. Možná je načase se svěřit odborníkům, kteří se o korekturu vaší bakalářské práce postarají.

korektura bakalářské práce

Vaše korektura bakalářské práce pod profesionálním pohledem

Velkou výhodou toho, že korekturu bakalářské práce necháte na někom jiném, je nový, nezaujatý, ale zároveň profesionální pohled. Netrapte se úmorným hledáním chyb a obraťte se na nás. Vaše texty, včetně všech příloh, pečlivě projdeme a opravíme, aby byla vaše práce formálně v pořádku. Výraznější a větší opravy s vámi vždy zkonzultujeme.

Korektura bakalářské práce obsahuje:

 • opravu překlepů
 • celkovou opravu gramatiky
 • úpravu a náhradu nevhodné slovní zásoby
 • úpravu stylistiky

Korektura bakalářské práce i v cizím jazyce

Píšete vaši bakalářskou práci v jiném jazyce? V Merivě je korektura rodilým mluvčím běžnou součástí našich služeb. Rodilý mluvčí provádí jazykové, odborné i stylistické korektury, proto je nutností jeho perfektní znalost daného jazyka, jeho pravopisu, terminologie a správné skladby věty.

Korektura diplomové práce

Samozřejmě provádíme také korektury diplomových prací a dalších vysokoškolských i jiných textů.

Objednejte si korekturu bakalářské práce online

 1. Použijte k tomu rychlý formulář 
 2. Zkontrolujte kalkulaci
  Do 30 až 60 minut dorazí na váš e-mail kalkulace od našeho týmu.
 3. Nyní můžete objednat překlad
  Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.Nejnovější v kategorii

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies