meriva-preklady.cz
čeština
Překlad webových stránek do češtiny
Překlad webových stránek do češtiny
27.3.2024

www.meriva-preklady.cz

Ekonomie,obchod a překlady

Obchod je dnes globální záležitostí a každý obchodník musí umět předložit své myšlenky v „globálním“ jazyce – angličtině. Překladatelská agentura MERIVA vám v oblasti ekonomických/obchodních překladů přináší rozsáhlé jazykové zkušenosti a profesionální úroveň. Rádi vám pomůžeme při realizaci vašich obchodních záměrů. Dokážeme na vaše obchodní dokumenty přeložit rychle, účinně a přesně. Zatímco vy se můžete věnovat dalším promýšlením vašeho obchodního záměru, my pro vás budeme překládat ekonomický text, který lze samozřejmě v průběhu překladu ještě dále obměňovat dle vašich aktuálních požadavků.

Překladatelská agentura MERIVA je tu pro vás „od úsvitu do soumraku“! Pokud chcete, aby si váš obchodní dokument po překladu zachoval tentýž důraz a smysl, nebo pokud chcete, aby se náš překladatel řídil vaší vnitropodnikovou terminologií, je překladatelská agentura MERIVA pro vás tím nejlepším řešením. Váš ekonomický text se v tu chvíli stává také naším překladem. Jsme potěšeni, že jsme mohli spolupracovat s mnoha klienty v oblasti obchodních či ekonomických překladů a získali tak další cenné překladatelské zkušenosti pro vaše budoucí ekonomické projekty.

Ekonomický jazyk

Pokud pracujete v oblasti finančnictví, jistě víte, jak obtížný je váš jazyk, jak náročné je někdy převést vaší terminologii do mateřského nebo naopak do cizího jazyka. Naši překladatelé pro obchodní a ekonomické zaměření jsou vybaveni moderními a rozsáhlými překladatelskými slovníky, zaměřenými na ekonomii. Není pro naši překladatelskou agenturu problém vytvořit si na základě vašich požadavků speciální slovník.

Překlady z oblasti obchodu

Jednou z dalších oblastí ekonomických překladů jsou překlady textů zaměřené na finance. Investiční banky, pojišťovny, burzy, leasingové společnosti, úvěrové společnosti nebo hypoteční společnosti – opět se zde dostává do hry jazyk, který je celosvětově používán, a tím je angličtina. Naše překladatelské služby vám zpřístupní komunikaci s vašimi obchodními partnery z různých koutů světa – Londýn, Hong Kong, ...


Svět financí je velký a propojený jedním jazykem. Zkušenosti, které má překladatelská agentura MERIVA s anglickým jazykem, vám nikdo jiný nenabídne. V naší nabídce překladatelských služeb naleznete překlady z a do angličtiny, slovenštiny a češtiny, včetně jejich jazykových korektur rodilým mluvčím. Můžete si tak být jisti, že náš odborný překlad bude vysoce kvalitním dílem.

Ekonomický překladatel

Ať už jste z jakékoliv oblasti, překladatelská agentura MERIVA vám poskytne zkušeného překladatele, který si dokáže poradit s výsledovkou, rozvahou, výroční zprávou nebo analýzou peněžního toku. Každý překladatelský projekt zpracováváme individuálně, věnujeme se naplno jeho odborné terminologii, správné gramatice i stylistice a do hloubky v rámci naší překladatelské agentury diskutujeme jeho kontext.


Zkušený překladatel obchodních či ekonomických textů musí mít nebo musí umět dohledat základní vědomosti o akciích, dluhopisech, opcích, termínovém obchodě nebo třeba derivátech. MERIVA vám poskytne odborný překlad a zajistí vám k němu též jazykovou korekturu rodilým mluvčím. Text dostane do ruky překladatel, který má min. 5letou zkušenost s překlady obchodních textů.

 

Špičkové ekonomické překlady

Ačkoliv seznam našich referencí čítá mnoho klientů z různých oblastí, kteří potřebují překlady ekonomických textů, něco je jim přece společné, a to je důraz na špičkový výstup, výsledný překlad. Právě tento důraz je tím, co k nám vede mnoho významných klientů, kteří se na nás obrací se žádostí o odborný překlad z oblasti obchodu, ekonomie, investic a financí.

Překladatelská agentura MERIVA – to je správná volba pro překlad ekonomických a obchodních textů.

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies