meriva-preklady.cz
čeština

Překladatelské služby Praha

22.2.2023
Přečteno: 451x

www.meriva-preklady.cz

Potřebujete zajistit kvalitní a profesionální překlad? Pokud nejste velmi zdatní překladatelé, rozhodně doporučujeme obrátit se na odborníky. Každý překlad slouží k tomu, že ho prakticky vždy budete někde prezentovat. A u takového textu, který je určen pro další osobu nebo dokonce instituci, se chyby neodpouštějí. My v Merivě pro vás zajistíme ty nejlepší překladatelské služby nejen v Praze, ale i po celé republice.

Překladatelské služby Praha

Překladatelské služby provozujeme v Praze už 20 let

Pokud hledáte profesionály na svém místě, jste na správné adrese. Naše firma se překladům a korekturám cizích jazyků věnuje už více než 20 let. Za tu dobu už jsme se setkali prakticky se vším, s čím se v tomto oboru setkat dát. I proto za své překladatelské služby stoprocentně ručíme. A stejně tak i za naše překladatele, které vybíráme s velkou pečlivostí, a kteří musí splňovat naše přísná pravidla.

Na jaké cizí jazyky se specializujeme?

Samozřejmě překládáme oběma směry, tedy například z angličtiny do češtiny, a z češtiny do angličtiny.

 • angličtina
 • němčina
 • španělština
 • francouzština
 • ruština
 • slovenština
 • polština
 • maďarština

Také zajišťujeme přímé překlady i mezi cizími jazyky. Můžete nám tak bez obav zadat překlad mezi němčinou a angličtinou, mezi polštinou a slovenštinou a podobně - zkrátka všechny možné jejich kombinace.

Přeložíme cokoliv budete potřebovat


Objednejte si překladatelské služby online

Díky online formuláři nezáleží na tom, jestli jste v Praze, nebo kdekoliv jinde.

 1. Použijte k tomu rychlý formulář 
 2. Zkontrolujte kalkulaci
  Do 30 až 60 minut dorazí na váš e-mail kalkulace od našeho týmu.
 3. Nyní můžete objednat překlad
  Kalkulaci stačí schválit zpětně e-mailem. Náš tým se postará o zbytek.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.Nejnovější v kategorii

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies